Skocz do zawartości
Forum

Wydzielina i pieczenie pochwy w 32 tygodniu ciąży


Gość zochaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Może to początki infekcji grzybiczej - dlatego nie masz jeszcze białych upławów, a może to infekcja bakteryjna. Przy zaawansowanej ciąży jakakolwiek infekcja może wywołać przedwczesny poród. Załóż invag, dzięki niemu pieczenie szybko minie, ponieważ zakwasi on pochwę. Koniecznie idź do ginekologa, nie zwlekaj.

Odnośnik do komentarza
Gość kokardka77

Skoro jesteś w ciąży to nie ma co kombinować tylko idź do lekarza, żeby Cię zbadał, bo to jest czas kiedy jesteśmy bardziej narażone na infekcje intymne. I dodatkowo zacznij stosować do końca ciąży i w połogu płyn lacibios femina pregna, który ma kwaśne pH 3,5 i chlorheksydynę, dzięki czemu zapobiega rozwojowi patogenny grzybów i bakterii. Delikatnie myje i łagodzi podrażnienia. Jest specjalnie opracowany dla kobiet w ciąży, hypoalergiczny, nie zawiera mydła i męczących, sztucznych zapachów.

Odnośnik do komentarza
Gość świeża mama

ja na Twoim miejscu poszłabym do swojego ginekologa żeby Cię zbadał i ocenił co Ci dolega, sama juz przed ciążą zaczęłam brać probiotyki ginekologiczne provag żeby uzupełnić florę bakteryjna pochwy i nie dopuścić do powstania infekcji, i na szczęscie mnie nic nie było, możesz też teraz zacząć je stosować, w połogu też bardzo probiotyki pomagają

Odnośnik do komentarza

Najlepiej, żeby twój ginekolog ocenił czego to są objawy, czy rozwija sie jakas infekcja czy nie. Poza tym, tak jak radza dziewczyny stosuj probiotyki ginekologiczne. Ja przez całą ciążę stosowałam Lactovaginal, dzieki temu nie rozwineła sie żadna infekcja. Aaa, no i wybieraj te probiotyki, które można stosowac w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...