Skocz do zawartości
Forum

Okres czy zagnieżdżenie zarodka


Gość mniy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,pisałam na innym forum to ale nikt mi nie odpowiedział :< a mój problem jest taki,że nie wiem co jest ze mną, zaczne od poczatku. oststni okres mialam 21 listopada, kochałam się z chłopakiem
23/24/30/1/4/7/8/11-15/ ale zawsze z finałem na zewnątrz, cykle mam od jakiegoś czasu 34 dniowe, wyliczjąc to dni płodne były 7-13 jakoś w tych granicach ale nie byłam pewna, chłopak po stosunku z 7,12 powiedział że nie wie czy nie zakończył trochę w środku, teraz około 17-19 miałam straszny ból piersi że ledwie je mogłam dotknąć, byłam śpiąca, miałam dziwne bulgotanie w brzuchu, ale dzisiaj dostałam okres ... ale nie wiem czy to okres, boli mnie prawy jajnik jeździ mi coś w dole brzucha, i nie leci mi tak jak na okresie... chciała bym poznać jakieś opinie na mój przypadek, testu nie mogę wykonać bo mam to krwawienie wiec wynik był by nie ważny ....

Odnośnik do komentarza

Witam.
Szanse na ciąże są ponieważ kochała się pani w dniach płodnych. Pamiętajmy, że seks bez zabezpieczenia to żadna metoda antykoncepcji tak naprawdę. Objawy na ciąże są jednak zbyt wczesne żeby to stwierdzić. Plamienie implatacyjne może pojawić się od 6-10 dni po zapłodnieniu i mogą mu towarzyszyć bóle brzucha "tak jak na owulację". Radziłabym wykonanie testu po 14 dniach od ryzykownego zdarzenia albo wykonanie testu Beta-hcg który pozwoli odrazu określić tydzień ciąży.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...