Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, mętny śluz a ryzyko ciąży


Gość pipi43

Rekomendowane odpowiedzi

witam. okres spóźnia mi się 11 dzień. kochalam sie z chłopakiem 1,8,9,16,30 listopada bez zabezpieczenia. okres kiedyś miałam bardzO nieregularny nawet po miesiąc lub dwa nie miałam, jednak od 5 miesięcy mam jak w zegarku co 36 dni, jednak teraz go nie mam, ostatni był od 3 lis do 7 lis. nie wiem cży jest możliwość zebym byłam w ciąży? nie wiem kiedy mogę u siebie stwierdZić dni plodne, bo chyba wtedy ich nie było. nie chce na sile szukać u siebie objawów ciąży, ale zaobserowalam tylko, taki metny bialawy śluz, i do tego czasami boli brZuch jak na okres, i zakuje jakiś jajnik, jeszcze wieczorami czuje się słabsza, bolą mnie miesnie i glowa. nie zmienilam klimatu ani się nir zdenerwowalam żeby mi sie spóźnił okres. liczę na wasza pomoc. z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Jeżeli ma Pani okres co 36 dni to dni płodne prawdopodobnie przypadały od 20.11- 26.11.13 z racji tego, że w tych dniach nie odbyły się stosunki, szanse na ciąże są znikome. Dni płodne wyznacza się na podstawie długości cykli, obserwacji śluzu czy też pomiaru temperatury. Zazwyczaj długość fazy lutealnej się nie zmienia i wynosi ona ok.14 dni przed kolejnym krwawieniem i właśnie wtedy uznaje się ten okres jako względnej niepłodności. Radzę udać się do lekarza ginekologa który rozwieje Pani wątpilowości i bardziej dokładnie wyjaśni jak wyznaczyć dni płodne i nie płodne.
Zastanawiający jest fakt iż Pani cykle trwają 36 dni. Może to być spowodowane np.jakąś chorobą, (aczkolwiek nie musi).
Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...