Skocz do zawartości
Forum

Wodnisty i brązowe plamienia po tabletce PO a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu uprwiam sex ze swoją dziewczyną a teraz boje się że zaszła w ciąże.

Kiedy to robiliśmy:

27.10-Po raz pierwszy
02/11- IIraz
04/11-Wzięła tabletke PO
08/11/-Dostała okresu
16/11/-IIIraz
23/11/-IVraz
24/11-Zaczęła plamic
02/12-Okres do 06
07/12-Vraz

Za II razem obsunęła się gumka,nie wiedzieliśmy czy w trakcie czy jak ze mnie schodziła ale i tak po 2dniach wzięła tabletkę PO (escapelle).Od okolo 24listopada zaczęła plamić.Bardzo wodnisty brązowy plyn z niej wypływał i trwało to do ostatniego okresu czyli do 02.12.Bardzo sie balismy o to plamienie wiec postanowilismy zrobić test ciązowy mimo tego ze wczesniej miala okres bo z tego co wyczytalismy to mozna go pomylić z krwawienie ciążowym i test wyszedł negatywnie ale i tak poszliśmy do ginekologa który zalecił badania krwi.Dzisiaj dostalismy wyniki.Wynika z nich ze beta hcg wynosi 1.22 i ginekolog zaleciła kolejne badania krwi.

Jakie jest prawdopodobieństwo ciązy?????

Odnośnik do komentarza

Gumka nam spadła za II razem ale to nie możliwe zę wtedy zaszła w ciąże bo beta byłaby o dużo wyższa jedyna możliwość kiedy mogliśmy wpaść to 07/12 ale wtedy mielismy zabezpieczenie (gumke) i mało prawdopodobne że wpadlismy ale kurcze beta jednak wynosi 2.2 i to mnie martwi

Dodam ze nie ma żadnych objawów wskazujacych na ciąze oprócz tej podwyższonej Bety

Odnośnik do komentarza

Raczej nie było możliwosći wpadki aczkolwiek tego nie wykluczam.Z tego co wyczytałem to badanie jest bardzo czułe wiec nie ma praktycznie mowy o pomyłce.

Mam nadzieje że to jednak nie jest spowodowane ciążom bo to byłaby dla nas w tej chwili tragedia.

Szukałem w internecie jakiś innych powodów podwyższonego beta ale nic nie znalazłem :(

Odnośnik do komentarza
Gość Lawendowa

masz 27 lat? to nie będzie tragedii jeśli się okaże że jednak jest w ciązy.... 15 latkowie dają radę to i wy dacie. Byc może to tylko jakaś infewkcja, może zaburzenia hormonalne, a może ciąża. Czemu od razu piszesz że byłaby to tragedia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...