Skocz do zawartości
Forum

Szukam specjalisty od autyzmu


Gość magda57

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Poszukuję specjalisty od autyzmu. Córeczka ma 9 miesięcy. Chciałabym żeby zajął się nią dobry lekarz (ostatnio na kilku bardzo się zawiodłam i szczerze mówiąc ma dość). Może macie kogoś sprawdzonego? Kogoś kto mnie wysłucha i przeznaczy na wizytę więcej czasu niż 15 minut (ostatnio pan doktor bardzo śpieszył się na wykład). Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Właśnie, nie wiadomo, skąd jesteś, trudno więc polecić kogoś konkretnego. Poszukaj w wyszukiwarce internetowej, poczytaj komentarze o lekarzach, na pewno ktoś poleca dobrego lekarza. Ja mieszkam w Krakowie i ze swoją córą chodzę do Poradni dla Dzieci z Autyzmem, to jest na ul. Zacisze. A wcześniej jeździłyśmy też do kliniki na Prokocimiu, bardzo dobrzy specjaliści tam przyjmują.

Odnośnik do komentarza

Witaj,
szkoda, że nie napisałaś, w jakim mieście szukasz pomocy dla swojego dziecka, bo to znacznie ułatwiłoby odpowiedź na Twoje pytanie. generalnie opieką nad dziećmi z autyzmem zajmują się specjalistyczne poradnie, które znajdują się niemal w każdym większym mieście. Ja ze swojej strony mogę polecić jedną z warszawskich placówek, do której sama uczęszczam na terapie ze swoim dzieckiem. Oto adres:
Centrum Terapii Dzieci
ul. Korfantego 61
01-494 Warszawa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...