Skocz do zawartości
Forum

Gdzie w Warszawie można znaleźć dobrego specjalistę do leczenia ADHD?


Gość mirosławrs

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
W Polsce leczeniem ADHD u dzieci zajmują się lekarze pracujący w poradniach zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży. Aby dostać się na wizytę do takiego psychiatry potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego. W Warszawie takie ośrodki znajdują się chyba we wszystkich dzielnicach, także skonsultuj się z lekarzem rodzinnym, gdzie jest najbliższa dla Ciebie jednostka i tam zabierz swoje dziecko. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam. Zgadzam się z Bartoszem. Na początku powinieneś udać się z dzieckiem do lekarza rodzinnego, który wypisze skierowanie do psychologa, aby zrobić podstawowe badania i testy w kierunku potwierdzenia ADHD. Najlepiej wtedy zapytać o znajdujące się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania placówki, które zajmują się diagnozowaniem i leczeniem ADHD u dzieci. Zresztą, myślę, że polecony przez szkolnego psychologa specjalista wcale nie musi być zły. Nie możesz z góry zakładać, że to jakiś znajomy. Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja mogę Ci polecić panią dr Monikę Jorgow. Potrafi rozmawiać z dziećmi i widać, że ma na nie wpływ. Bardzo polecam wszystkim matkom, których dzieci dotknęło ADHD. Z Panią Moniką da się przez to przejść. Mój syn korzysta z pomocy Pani psycholog już od roku i jesteśmy z mężem zadowoleni z ich współpracy. Naprawdę jest w porządku. Profesjonalista i życzliwa osoba.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...