Skocz do zawartości
Forum

Stosunek po okresie a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie.
8.11 mialam pierwszy dzien miesiaczki trwala ona do 13-14.11 a 15.11 uprawialam seks ze swoim partnerem, niestety pekla nam prezerwatywa po 20godz wzielam escapelle. Dzis mam 14 dzien cyklu i zaczelam krwawic/ plamic. Co to oznacza? Wiem o skutkach ubocznych ale czy wystepuja one po tygodniu?
Oraz jak duza szansa jest, ze nie jestem w ciazy?

A i mam jeszcze jedno pytanie , w przyszlym tygodniu mam robic badanie na tarczyce, czy na wynik moze miec wplyw hormon z tabletki?

Odnośnik do komentarza

Witam 23 listopada 2013r kochałem sie z dziewczyna i pękła nam gumka wytrysk był na szczęście po za nią . Gumka jest pęknięta w połowie bliżej jąder . Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży dodam że okres dostała 19.11 kiedy się kochaliśmy była 1 dzień po okresie cykle ma 26-28 zawsze najczęściej 26 . Prosze o szybka odpowiedz ???? Nie wiem czy ma wziaść tabletke 72h po czy nie

Odnośnik do komentarza
Gość kluseczka1210

witam
wiem że to pewnie niemożliwe ale wolę się jednak upewnić i dlatego postanowiłam napisać
uprawiałam seks dzień po miesiączce i w czasie pierwszego dnia dni płodnych dodam że cykle mam nieregularne
od 4 dni mam mdłości i na sam zapach mnie mdli no i zawroty głowy
zrobiłam test ale wyszedł negatywny kolejny okres mam mieć za 10 dni
miała już któraś z was taka sytuację??czekam na odpowiedź
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Nikuś690

Najlepiej zrobić beta hcg gdy okres się nie pojawi, a szczególnie przy nierularnych i w razie czego dobrze sobie zanotować kiedy był seks :) aby w razie ciąży łatwiej ustalić z ginem kiedy termin (koleżanka ma właśnie 2 terminy, bo miała nieregularne cykle)

Odnośnik do komentarza

Witam, 2 tyg temu uprawialismy sex z chlopakiem, nie bylo wytrysku do pochwy tylko po za nia. Chlopak niestety reka otaral sie po czym wlozyl palce do pochwy i pozniej czlonka. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze przez cos takiego? Dodam ze biore tabletki antykoncepcyjne i byl to 6 dzien po okresie a takze miesiac przed bralam tabletki bardzo nie regularnie. Teraz spoznia mi sie okres juz 3 dni a nigdy tak dlugo go jeszcze nie bylo. Ostatnio mialam duzo stresu i bylam w podrozy. Test byl ujemny

Odnośnik do komentarza

Witam, otóż uprawiałem seks z moją dziewczyną 2 dni po jej okresie - z jej obliczeń wynikało, że nie miała dni płodnych w owym czasie (cykl 28d), uprawialiśmy seks w prezerwatywie, wytrysk był w środku partnerki. Przy wyrzucaniu prezerwatywy nic się z niej nie wylewało więc wnioskuję iż możliwe że prezerwatywa nie pękła. Jednak partnerce pojawiają się; mdłości, ból brzucha, ból pod żebrami (około 2tyg temu odbylismy stosunek). Jakie jest prawdopodobieństwo że ma luba zaszła w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam....wczoraj z chłopakiem uprawiałam seks w 5 dzień mojej miesiączki, zazwyczaj trwa ona przez 7 dni...oznacza że został mi jeszcze jeden bo dzisiaj wypada 6...zazwyczaj występuje co 26 dni...zastanawiamy się z chłopakiem czy mogło dojść do zapłodnienia ponieważ nie zdążył wyjąć na czas i coś tam mogło ulecieć?? Czy mam duże ryzyko na ciążę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...