Skocz do zawartości
Forum

Czarny wózek dla noworodka


Gość mama 2252

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JaMamusia

Sami używamy czarnego wózeczka od maluszka :) więc pojęcie noworodek w czarnym wózku jest dla mnie dziwne. Kolor jak kolor. A kolor czarny z elementami takiego popielatego, rama wózka tez czarna a mimo to kupilismy go bo nie dosc, żę jest mega funkcjonalny to i slicznie wygląda.

Odnośnik do komentarza

W Polsce moda na czarne wózki nie przyjeła się, ale za granicą jest ich od jakichs 7-8 lat multum! kwestia opatrzenia się i przestawienia myślenia. Tam nikomu nie kojarzy się źle czarny wozek, to "demony", ktore sami sobie w glowe nawsadzamy. W 2008 roku bylam w norwegii, latem, pelno kobitek na sacerach- i co , na 10 wozkow widzialam moze jeden kolorowy!!! Na poczatku bylam w szoku , bo NIGDY nie widzialam wczesniej takiego wozka, a potem zaczelam sie zastanawiac , ze to uprzedzenia, ktore sobie we łbie sami tworzymy. Nie ma to nic wspolnego z faktycznym działaniem takiego koloru. to tylko kolor

Odnośnik do komentarza
Gość laskowik

czarny wózek i demony, ha ha ha ha ha
myślałam że już dawno wyszliśmy ze średniowiecza !!!
- oglądałam w sklepie ostatnio i powiem wam że byłam bardzo mile zaskoczona, zrobił na mnie oszałamiająco pozytywne wrażenie

Odnośnik do komentarza

Ja też mam czarny wózek od Adamexu. Poleciła mi tą firmę przyjaciółka, bo też ma od nich wózek i nie zawiodłam się. Rewelacyjnie się go użytkuje, nic się nie psuje. Wózek jest lekki i zwrotny, ma solidny stelaż i wykonany jest bardzo starannie.

Odnośnik do komentarza

Też rozważałam zakup wózka w tym kolorze, są praktycznie i ostatnio bardzo modne ale wydał mi się trochę zbyt smutny, kupiłam xlandera z szarościach, też się elegancko prezentuje nawet z jaskrawą wkładką jaką kupiłam za złotówkę w promocji

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem czarny wózek nie przeszkadza, są raczej wykonane z takich materiałów aby dziecku nie robiło się za ciepło. Ja mam model Baby Jogger City Tour, właśnie czarny i jestem zadowolona, wygodny, łatwy w użyciu i poręczny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...