Forum Ciąża i dziecko

Czarny wózek dla noworodka

~mama 2252

~mama 2252

Co sądzicie o czarnych wózkach?
Planuję taki kupić, czy nie przegrzewa się w nim dziecko latem?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Jasmi

~Jasmi

moim zdaniem jak najbardziej ok. Nie widać brudu tak na nim. Co do przegrzewania się to nie sądzę, przecież w lecie jest odkryty.

~bigga

~bigga

jeśli tkanina jest dobrej jakości to nie powinna przepuszczać promieni słonecznych, a w lecie i tak odsłaniasz budkę a używasz tylko parasola...

Komercha

Komercha

Moim zdaniem fajny, dodasz do niego jakiś kolorowy kocyk, karuzelę i bedzie cudnie wyglądać

85875 komercha Kobieta, 35 lat, Białystok
~Waszkaaa

~Waszkaaa

a ja uważam że wózek nie powinien być czarny, to taki smutny kolor...

Jullia

Jullia

piekne są czarne wózki, ja tylko o czarnym mysle - klasa i styl, kolorowe wozki są zbyt infantylne

84663 jullia Kobieta, 30 lat, tam...
pink elephant

pink elephant

mama nie patrz na opinie innych tylko rob tak jak Tobie sie podoba. Mnie sie np nie podoba ubieranie dziewczynek na rozowo bo to dla mnie totalna klapa ale wiekszosc ciuszkow z bazarku jest rozowych, mamy tam kupuja i maja rozowe 3 latki. Nie dogodzisz kazdemu

84373 pink-elephant Kobieta, 33 lata, Złocieniec
Tańcząca wariatka

Tańcząca wariatka

Jullia
piekne są czarne wózki, ja tylko o czarnym mysle - klasa i styl, kolorowe wozki są zbyt infantylne

w sumie takie powinny być :) Ale zgadzam się z tym że czarne wózki są piękne i wcale nie wygladają smutno czy brzydko

85040 tanczaca-wariatka Kobieta, 28 lat, Kraków
Majkowa

Majkowa

infantylne moze i tak ale nie tandetne, życie 3 latki w różu nie jest fajne ;)

108769 majkowa Kobieta, 31 lat, Wschód
~Orzech laskowy

~Orzech laskowy

Majkowa
infantylne moze i tak ale nie tandetne, życie 3 latki w różu nie jest fajne ;)

trauma na całe życie :P

Arabika

Arabika

moim zdaniem zbyt ponury, bardziej podobał by mi się granatowy, albo ciemno zielony... ale kto co lubi

87742 arabika Kobieta, 33 lata, Suwałki
goldenka

goldenka

ja miałam granatowy i wygladal jak czarny

--

"Jeśli w niebie nie ma psów, to po śmierci chcę iść tam, gdzie id

105980 goldenka Kobieta, 31 lat, Śląsk
Pikaczu

Pikaczu

granat granatowi nie równy... :)

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 30 lat, Koszalin
~Nośka

~Nośka

mnie się czarny nie podoba, tak samo jak czarne ubranka dla dzieci. Uważam że to nie jest kolor przeznaczony dla takich maluchów

~JaMamusia

~JaMamusia

Sami używamy czarnego wózeczka od maluszka :) więc pojęcie noworodek w czarnym wózku jest dla mnie dziwne. Kolor jak kolor. A kolor czarny z elementami takiego popielatego, rama wózka tez czarna a mimo to kupilismy go bo nie dosc, żę jest mega funkcjonalny to i slicznie wygląda.

paulina_03_87

paulina_03_87

Ja używałam czarnego wózka w białe koła firmy mikado boston i nie narzekam urodziłam w maju więc całe wakacje maluszek w nim był i nic się nie działo. Materiał dobry, przewiewny więc ja nie widzę problemu

112803 paulina-03-87 Kobieta, 31 lat, Magnuszew
~kolak

~kolak

W Polsce moda na czarne wózki nie przyjeła się, ale za granicą jest ich od jakichs 7-8 lat multum! kwestia opatrzenia się i przestawienia myślenia. Tam nikomu nie kojarzy się źle czarny wozek, to "demony", ktore sami sobie w glowe nawsadzamy. W 2008 roku bylam w norwegii, latem, pelno kobitek na sacerach- i co , na 10 wozkow widzialam moze jeden kolorowy!!! Na poczatku bylam w szoku , bo NIGDY nie widzialam wczesniej takiego wozka, a potem zaczelam sie zastanawiac , ze to uprzedzenia, ktore sobie we łbie sami tworzymy. Nie ma to nic wspolnego z faktycznym działaniem takiego koloru. to tylko kolor

Rudzik84

Rudzik84

mnie się czarny wózek bardzo podoba i nie uważam by ściągał jakieś democy czy cokolwiek innego. Sama teraz będę się za takim rozgladać :)

122031 rudzik84 Kobieta, 34 lata, Świat
~czerwcowa

~czerwcowa

Czarny? Ładny, czemu nie? Sama mam ciemnoszary z kolorkiem żółtym - też ciemny a bardzo ładnie wyglada

~laskowik

~laskowik

czarny wózek i demony, ha ha ha ha ha
myślałam że już dawno wyszliśmy ze średniowiecza !!!
- oglądałam w sklepie ostatnio i powiem wam że byłam bardzo mile zaskoczona, zrobił na mnie oszałamiająco pozytywne wrażenie