Skocz do zawartości
Forum

Zabawy z dzieciństwa


Gość Lebiotka

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio moje dzieci odkryły zabawę w podchody. Jakoś wcześniej nigdy za nimi nie przepadały, wolały piłke, ewentualnie chowanego. Tak im dzisiaj tłumaczyłam, jakie zabawy były kiedy ja byłam dzieckiem... i zeszło się na wspominki. Ja najbardziej lubiłam grać w gumę i bawić sie chowanego.
A wy? Jakie mieliście ulubione zabawy?

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo lubiłam podchody. Ale niezbyt często miałam do tego okazję. Jakoś rzadko udawało się zebrać odpowiednią liczbę chętnych na to. Skakać w gumę i zabawę w chowanego też lubiłam, choć nie aż tak. No i chodzenie po drzewach. ;)

Ale przede wszystkim uwielbiałam piłkę nożną. Każdy mecz, zwłaszcza z najfajniejszym towarzystwem w dobrze dobranych składach to było coś super po prostu...:))) Bawię się w to do dziś, choć nie tak często. Nie ma tyle czasu co kiedyś, i skład do gry jest trudniej zebrać.

Odnośnik do komentarza

Haha też uwielbiałam podchody:-))
My to bawiliśmy się w paczce osiedlowej (15-20 dzieciaków)
najczęściej na trzepaku koło kamienic... Tam się bawiło w m.in: gałę, kosza, berka, chowańca, podchody,opowiadało się żarty, gimnastyka artystyczna:P itp. Ale bosko było.
A jak się sikać zachciało to się leciało na klatke do kamienicy i tam sikało w kącie gdzieś:P Teraz głupie, ale 20 lat temu było normalne dla nas.. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...