Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha, niebieskie żyłki na piersi i senność a ciąża


Gość qiki

Rekomendowane odpowiedzi

witam. 9 dni temu kochałam sie z moim chłopakiem i on we mnie skończył, dzien przed bolał mnie brzuch, bardziej po prawej stronie, a dzien po miałam biały ciągnący śluz. wydaje mi się że to były dni plodne, mam niereguralny okres, średnio co 36 dni. ostatni okres mialam od 28.09 do 2.11. od 3 dni, bolał mnie brzuch, głowa bardzo mocno, byłam zmęczona, senna i bolały mnie piersi, teraz sluzu jako takiego nie ma, ale czuje cały czas mokro, itp. dzisiaj ból piersi troche minął ale są niebieskie zylki, nie bolą aż tak bardzo, reszta objawów raczej bez zmian. za jakieś 5 dni przypada mi chyba okres. czy mogę być w ciaży, czy raczej nadejdzie okres. proszę o odpowiedzi, każda inf jest.ważna. dziekuje z gory.

Odnośnik do komentarza

no ja mam podobny problem, ale ja dostałam okres ale brązowy z domieszką czerwonego ... i nie wiem czy to może być ciąża, mam na piersi takie niebieskie żyłki ale nie aż tak się rzucające w oczy, troszkę mam je powiększone i częściej do WC chodzę ale po za tym wszystko w normie czy ja też mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

ją już sama nie wiem czy sobie to wszystko wmawiam czy coś, ale wydaje mi sie że troszke inaczej się czuje niż przed okresem. bolą mnie.plecy, kark, głowa i cały czas jestem zmarznieta, brzuch raz boli a raz nie, a zwykle przed to mnie juz z tydzien boli ze tabletki muszę brać. zmęczona jestem, po południu i po 20 to tak mnie oczy bolą że.musze się położyć a i jeszcze cały czas jestem wzdeta. ją juz nie wiem co myśleć.

Odnośnik do komentarza

ja też miałam okres, tylko że taki brązowy ale dalej biegam do wc i mam te cholerne mdlosci bez wymiotów, ja zrobie test po badaniach moczu bo jutro zanosze bo lekarz mnie na nie wyslal, i jak wyjdzie ze mam jakies bakterie czy coś to nie będę wydawać pieniadze na test a jak nic nie wyjdzie to wtedy zrobie ;)

Odnośnik do komentarza

witajcie ja jestem w drugiej ciąży i powiem Wam że jak jest się w ciąży to okres się spóźnia piersi bolą tak jak na okres czasem mdli ale nie da się stwierdzić czy jesteście w ciąży czy nie na podstawie waszych opisów bo objawy są bardzo podobne do siebie a jeśli macie okres nawet skąpy i się martwicie to zróbcie test kosztuje ok 8zł i po problemie nie ma co sobie głowy nabijać i się nakręcać głowa do góry ;-)

Odnośnik do komentarza

No ja Cię rozumiem, ale dlaczego piszą też że może pokazać się plamienie w dniu spodziewanej miesiączki ? ;> bo ja zawsze miałam taką wizję ciąży wymioty od samego początku i brak okresu od poczęcia ... ale jak zaczełam się wczytywać to wszystko się pozmieniało w moim punkcie widzenia o ciąży, że "okres" może być nawet do 5 miesiąca, brak wymiotów itp .... więc sama nie wiem jak ma być ;p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...