Skocz do zawartości
Forum

Kaszka z Bobovity


Gość ciekawamama

Rekomendowane odpowiedzi

prawda jest taka ze wspolczesne matki sa leniwe i niezaradne, wolą kupić taką kaszkę, albo jakiś syf w słoiku pseudo zupke, podgrzac i pakuja dziecku, a moglyby ruszyc tylki i cos ugotowac, przyrzadzic itd.
tak samo z pieluchami. wiem, ze jednorazowe są praktyczne, ale tetrowe są zdrowsze, tyle ze baby są leniwe i nie chce im sie moczyc, gotowac pieluch itd. Lenistwo po prostu i takie same leniwe i grube pokolenie hodują

Odnośnik do komentarza

przepraszam,ale dzieci się nie hoduje tylko wychowuje,moim zdaniem kto chce to kupuje takie rzeczy,ja sama kupowałam,do pół roku takie gotowe zupki w słoiczku,a potem gotowałam sama,tak samo z mlekiem czy kaszką, potem przeszedł na zwykłe mleko i kaszkę,myślę,że dzieci potrzebują czasu,żeby się przyzwyczaić do zmian smaku,co do pieluch ja od początku kupuję jednorazowe,może i jestem wygodna,ale to nie znaczy,że jestem złą matką i wydaje mi się,że po prostu współczesne matki nie mają czasu ani siły na moczenie i gotowanie pieluch jak to ujęła "Daria to ja"!!! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

każdy wychowuje tak, jak uważa za słuszne i ma do tego prawo
u mnie są małe dzieci w rodzinie i 4 letnia dziewczynka nie wie jak smakuja ciastka, jakieś batoniki, cola itd je tylko domowe wypieki pije herbate, wode albo w domu przeciskany sok z warzyw
zupel ze sloiczkow nie jadla, jej mama nie mogla karmic piersią po cc, to miała kupowane mleko, a potem szybciutko normalne jedzenie jej sie dawało - da się
i dodam, że jej mama pracuje

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy Daria jak będziesz miała własne dzieci czy znajdziesz tyle czasu na gotowanie. Dla małego dziecka ugotowanie porcji zupki jest nieopłacalne bo dziecko zjada jej niewiele, a resztę trzeba wyrzucić.
Ja swojemu synkowi dawałam słoiczki do 5msac, potem kiedy zjadał już więcej gotowałam własne zupki.

Odnośnik do komentarza

~Anciak871
Zobaczymy Daria jak będziesz miała własne dzieci czy znajdziesz tyle czasu na gotowanie. Dla małego dziecka ugotowanie porcji zupki jest nieopłacalne bo dziecko zjada jej niewiele, a resztę trzeba wyrzucić.
Ja swojemu synkowi dawałam słoiczki do 5msac, potem kiedy zjadał już więcej gotowałam własne zupki.

Ja gotowałam swoim dzieciom, jak dobrze rozplanujesz to się bardzo to opłaca. Czasami robiłam tak że gotowałam zupkę dla całej rodziny, a dla malucha odlewałam przed doprawienie itp. Wiadomo od czasu do czasu można słoiczek dać, ale żeby ciągle na nich bytować to nie jest chyba takie zdrowe, w końcu nie wie się co tam jest, ile w tym chemii....

Odnośnik do komentarza

Na ten moment jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej apteki internetowej, gdzie będziecie mogli kupić rzeczy dla swoich maluszków, ale również jedzonko typu właśnie kaszki BoboVita to jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez -  https://www.aptekagemini.pl/bobovita-kaszka-mleczno-ryzowa-o-smaku-bananowym-po-4-miesiacu-230-g-0023278  my właśnie tutaj je zamawiamy i jesteśmy zadowoleni zarówno z ceny, wyboru i czasu realizacji. Pozdrawiam i oby Waszemu maluchowi również smakowało!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...