Skocz do zawartości
Forum

Częste oddawanie moczu a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i bardzo prosze o pomoc od jakis dwoch dni czesciej oddaje mocz niedawno z chlopakiem uprawialismy seks analny ostatni okres dostalam 16 sierpnia kolejny mysle ze powinien pojawic sie okolo 21 moje cykle zazwyczaj trwaja 30 dni mam pytanie czy czeste oddawanie moczu moze byc przyczyna ciazy ? czy jest w ogole mozliwa gdy nie doszlo do wytrysku w seksie analnym ? czy to po prostu zapalenie pecherza ledwo zrobie siku juz czuje ze chce mi sie od nowa..

Odnośnik do komentarza

po pierwsze skoro okres dostałaś 16 to następny powinien być w okolicy 16 września nie 21...
po drugie częste oddawanie moczu najprawdopodobniej świadczy o zapaleniu pęcherza
po trzecie poprzez seks analny nie mozna zajść w ciążę, czy to z wytryskiem czy bez

Odnośnik do komentarza

Zrób test w celu wykluczenia ciąży. Jeżeli uprawialiście seks analny, a teraz występuję u Ciebie częstsze oddawanie moczu to możesz mieć infekcje bakteryjną pęcherza moczowego. Za ponad 80 % infekcji układu moczowego odpowiedzialna jest E.coli, która bytuje w odbycie. Zacznij zażywać provag, probiotyk chroni układ moczowy i pochwę przed infekcjami, dużo pij i koniecznie zrób posiew z moczu.

Odnośnik do komentarza

Witaj Anna12346!
Odpowiadając na Twoje pytania:
1. Nie ma takiej możliwości, byś zaszła w ciążę poprzez stosunek analny - nie powinnaś mieć zatem powodów do niepokoju.
2. Częste oddawanie moczu nie może być przyczyną ciąży. Może być jej objawem, aczkolwiek w Twoim przypadku najpewniej jest to objaw infekcji dróg moczowych. Kup w aptece preparat typu Żuravit czy też Urosept i dużo pij. Jeśli objawy nie ustąpią lub nasilą się, skonsultuj się z lekarzem, który przepisze Ci antybiotyk.
3. Opisane plamienie to najprawdopodobniej zwiastun nadchodzącej miesiączki - cierpliwie zatem poczekaj na krwawienie.
4. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości wykonaj test ciążowy - negatywny wynik bez wątpienia Cię uspokoi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...