Skocz do zawartości
Forum

Czy plemniki mogą przesiąknąć przez majtki?


Gość CiekawaTematu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CiekawaTematu

Witam. Nurtuje mnie pytanie, czy jeżeli miałam mokre majtki( dni płodne, niestety), mój chłopak pieścił mnie paluszkami(był preejakulat, bo dotykał penisa) jeżeli od wyjęcia ręki minęła ok 1 minuta( na powietrzu, nie dotykając nic) to plemniki mogły się przedostać z moim śluzem do środka?

Odnośnik do komentarza
Gość CiekawaTematu

Witam. Czy plemniki mogą przesiąknąć przez majtki(które były mokre, miałam dni płodne). Chłopak miał na palcach preejakulat(jestem tego pewna ;/ ), po ok. minucie zaczął mnie intensywnie pieścić tymi palcami. Od wyjęcia minęło ok minuty( plemniki były na powietrzu, niczego nei dotykał). Czy istnieje możliwość, że plemniki mogły się przedostać z moim śluzem do środka?

Odnośnik do komentarza

Co ty gadasz? Jaka ciaża? Jakie duże prawdopodobieństwo? Podczas normalnego stosunku jest tylko ok. 40% szans na zapłodnienie,a co dopiero przez taki petting... Nie strasz dziewczyny. Po za tym, jeżeli preejakulat nie dostał się do okolic twojej pochwy to w jaki sposób miałby zapłodnić? Owszem, plemniki mogą się dostać do wewnątrz jakimś cudem(ale raczej małe szanse), ale nie są w stanie przejść tak dużej odległości... Zdarzało się nieraz, że od pettingu zachodziło się w ciążę, ale bardzo duży udział grała tutaj sperma i wystrzelenie w okolice pochwy.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli na jego palcach, zgodnie z opisem, był preejakulat to po pierwsze zawiera on niewielką ilość plemników, które nie zawsze zdolne są do zapłodnienia, tym bardziej jeśli od razu nie zostały wprowadzone do wnętrza. Po drugie plemniki na powietrzu bardzo szybko obumierają, a tym bardziej te "słabe" zawarte w preejakulacie. Mówi się, że po wyschnięciu spermy nie ma w niej już żywych plemników + nawet gdyby Twoje majtki były wilgotne to plemniki nie mają zdolności przenikania przez odzież, pościel itd. Wówczas zapłodnienie byłoby zdecydowanie zbyt proste.

Odnośnik do komentarza
Gość CiekawskaSwiata

Witam was :) Czy mogłam zajść w ciążę jeżeli miesiąc temu pieściłam się z chłopakiem (dni płodne) on bawił się penisem (miał preejakulat) po czym zapiął rozporek i zaczął zajmować się mną? Minęło ok. 1 minuty... może trochę dalej. Bawił się mną przez mokre majtki(bardzo mokre) i rajstopy (również mokre bardzo). Dostałam miesiączki normalnie, lecz skąpsza, dużo skąpsza, trwała 5-6 dni ( noc, 2 dni, dzień przerwy, później kolejne dwa dni i takie plamienie jak zawsze na koniec). Powinnam mieć dni płodne, zauważyłam trwający dwa dni śluz w miarę rozciągliwy oraz zaschnięta biała substancja na majtkach.

Odnośnik do komentarza
Gość CiekawskaxXx

Dobry wieczór! Moja koleżanka ma problem, a raczej wymyślony problem. Uprawiała w dni płodne z chłopakiem petting, miała na sobie mokrą bieliznę, a on ją pieścił palcem na którym jakąś minutę albo i mniej wcześniej miał spermę. Minął już miesiąc, miała miesiaczkę, miała dni płodne a teraz świruje, bo ma "biały śluz"... Otóż czy waszym zdaniem można zajść w ten sposób w ciążę? Jestem niemal, że pewna, że nie, ale chciałabym ją przekonać do tego pokazując jej wasze odpowiedzi. Dziękuję z góry za użyczenie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Przestraszonaja

A jeśli chłopak doszedł i się powycierał mokrymi chusteczkami , a następnie imitował ruchy seksualne, tak ze penisem naciskał na pochwę. On był nago a dziewczyna miała na sobie koronkowe skąpe majtki i cieńsze legginsy. Później chłopak poszedł umyć ręce, a następnie wsadzał palec do pochwy... Czy jest możliwość, że plemniki przedostały sie z teoretycznie suchego penisa, ale tez nigdy nie wiadomo czy byl na 100% suchy ... przez materiał legginsów i koronkowych majtek i razem z jej śluzem (Była
b. mokra.. ) zostały przez (dokładnie umyte) palce chłopaka wprowadzone do pochwy? Czy jest możliwa ciąża? Okres się spóźnia 5. dzień. To ze stresu?

Odnośnik do komentarza

Witam, z tego co widzę to raczej niemożliwym jest to co napiszę, jednakże wolałbym być spokojny jeśli ktoś potwierdzi tę wersję jako prawdziwą, a całą sytuację jako zbieg okoliczności. Tydzień temu pocieraliśmy się z partnerką przez majtki, byłem chwilę po wytrysku, partnerka jest jeszcze dziewicą, miała wtedy dni płodne i nie była jeszcze pewna czy chce to zrobić, dziś byłem u niej i ma wzmożoną ochotę na stosunek, mało tego boli ją obecnie pochwa, czytałem, że to mogą być objawy, lecz podawane przykłady są od kilku tygodni czy jest możliwe, że zaszła w ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość Przewrażliwiona17

Cześć wam, wczoraj pierwszy raz pozwoliłam chłopakowi na coś więcej, nie doszło do stosunku jednak do wytrysku już Tak, martwię się tym, że dotykał mnie palcami po tym jak wcześniej dotknął spermy, była to może przerwa 5 min może więcej, więc zapewne już zaschła, później usiadłam na jego członku nago, a on dotykał mnie nim , tego obawiam się bardziej, gdyż obawiam się, że mógł na nim być preejakulat .Naczytałam się bardzo dużo na podobne tematy, każdy odpowiadał, że raczej nie jest to możliwe, ja gdzieś w świadomości też mam takie zdanie, jednak jestem przestraszona I mam najgorsze scenariusze, dajcie mi proszę znać czy możliwe jest bym zaszła w ciążę, dodam, że to czas płodny dla mnie:/

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie mozna powiedziac ze prawie tydzien przed okresem ja i moj chlopak jakby to ujac piescilismysie oczywiscie on ocieral penisa o mnie ale przez majtki ja zreszta tez je mialam. Okres mial mi przyjsc kolo 20-21 zalezy ale nie przyszeld mi czy jest mozliwosc ze zaszlam e ciaze? Jestem zbyt zdenerwowana moze to tez przez to moj okres się opoznia

Odnośnik do komentarza

Ja mam 19 lat, 2 lata z jednym partnerem, jeszcze w pełni nie współżyliśmy ale wiem co i jak z moimi cyklami bo je kontroluje. Mama kupiła mi tester owulacyjny ze śliny, łączę go z telefonem i w jednej apce wiem wszystko. Lekarzowi również pokazuje jak idę na wizytę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...