Skocz do zawartości
Forum

Histeryczny płacz niemowlaka przed snem


Gość gość 234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość 234

Witam,
moja 4 miesięczna córka od 2 tygodni ma problem z zaśnięciem. Płacze przed każdym pójściem spać w ciągu dnia, a najbardziej przed zaśnięciem wieczornym ( wtedy jest prawdziwa histeria). Wczoraj wieczorem, kiedy wróciliśmy od znajomych u których było dużo ludzi i spory hałas córka przed pójściem spać strasznie zaczęła płakać, aż się zanosiła. W żaden sposób nie można jej było uspokoić. Po włączeniu suszarki uspokoiła się na chwilę i po kilku próbach uśpienia zasnęła. \\\"Walka\\\" ta trwała z jakieś 45 min. W nocy też się budziła i płakała. Dodam, że każdej nocy śpi bardzo ładnie, budzi się na mleko i zasypia bez problemu. Zauważyłam, że po wizycie gości w domu i dłuższym spacerze dziecko nie może zasnąć i strasznie płacze. Co może być spowodowane takimi zachowaniami?

Odnośnik do komentarza
Gość gość 234

Wylądowałam z córką w szpitalu, zrobili jej wszystkie badania i okazało się że ma kolkę. Przestałam podawać krople "Bonitic", ponieważ myślałam że córce minęły kolki ( miała do 3,5 miesiąca) ale niestety powróciły. Teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej- krople działają.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Pysia

To wina nadmiaru emocji w ciągu dnia. Nawet teraz jak mój mały, który ma już prawie 2 lata ma za dużo atrakcji to potem łatwo o histerie i maruderstwo. Takie małe dziecko jak Pani po prostu nie potrafi się samo wyciszyć do snu i potrzebuje odreagować, a robi to przez płacz.

Odnośnik do komentarza

Jest wiele sposobów na to, by uspokoić dziecko. W przypadku mojej córeczki pomagał otulacz, który służy przede wszystkim do spowijania maluszka, przez co dziecko się uspokaja, wycisza, dając mu poczucie bezpieczeństwa. Taki otulacz możesz kupić pod tym adresem - https://mulinek.pl/otulacz-muslinowy-dla-noworodka-gots-100x100-pudrowy-roz.html . Jest uszyty z mięciutkiego muślinu, który pozwala skórze oddychać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...