Skocz do zawartości
Forum

Naturalne metody planowania rodziny przy nieregularnych cyklach


Gość ja...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ja...ia

Witam,
Mam 26 lat i trojke dzieci. Nie planujemy z mezem juz powiekszania rodziny. Pozostaje wybor skutecznej antykoncepcji. Zastanawialam sie nad mirena, ale powiem szczerze, ze metody naturalne bardziej do mnie przemawiaja. Prowadze obserwacje temperatury od 4 miesiecy i zadnego skoku temperatury nie ma. Odkad po ostatnim porodzie, ktory byl 9 mies temu, silami natury, wrocila miesiaczka, to kazdy cykl trwal inaczej. Najpierw 17 dni, potem 40, pozniej 35, a ostatni po 18 dniach. Karmie piersia, ale obecnie malo.
Jak wyregulowac miesiaczki?
Chodze po lekarzach, a kazdy smieje sie mowiac, ze liczac na metody naturalne zajde w ciaze migiem. Obecnie mam juz obsesje na punkcie ciazy i boje sie jej jak ognia, dlatego musze cos wymyslic, bo moja paranoja doprowadzi mnje do choroby psychicznej :(
Jestem z dolnego slaska i bardzo bym chciala znalezc lekarza, ktory pomoze mi w stosowaniu metod naturalnych, ale takowego nie spotkalam, kazdy wciska mi jakies pigulki majac jednoczesnie w nosie fakt, ze jestem obarczona choroba watroby (marskosc) jest to choroba genetyczna. Moja siostra (45 lat) ma mocno uszkodzona watrobe choc nogdy nie zazywala lekow ma stale oraz nigdy nie spozywala alkoholu. Czy w takiej sytuacji jest dla mnie nadzieja na antykoncepcje, tudziez skuteczne zapobieganie naturalnymi metodami?
Bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...