Skocz do zawartości
Forum

Prezent na chrzest


Gość ferrari18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ferrari18

Mały ma nie całe 4 mce.
Siostra ma sporo rzeczy po córce, która ma 3.5 latka.
Myślałam raczej o takim osobistym prezencie typu łańcuszek, ale to raczej dziewczynkom i też nie chcę łańcuszka kupować. Ale bym chciała żeby kiedyś miał pamiątkę. Wiem, nie jest łatwo.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

a to wiele zmienia:) Medalik jak najbardziej, może lepszy zamiast medalika byłby krzyżyk, może tez być np łyżeczka z wygrawerowaną datą chrztu ( do kupia u niektóych jubilerów) albo można zrobić odlewy tak jakby bucików takiego dziecka.

Odnośnik do komentarza

Może warto pomyśleć o jakiejś oryginalnej kartce pamiątkowej? Przyszło mi to na myśl, bo ostatnio zamawiałam zaproszenia na chrzest ze zdjęciem w InviArt, które wyszły przepięknie. Były one w pełni personalizowane i stąd pomysł, że może zrobią też jakąś ładną kartkę z indywidualnym tekstem i grafiką - zapytać nie zaszkodzi, a jeśli się podejmą realizacji, to z pewnością będzie to super upominek. Może sama kartka to trochę mało, ale na pewno jest to świetne uzupełnienie do np. łańcuszka.

Odnośnik do komentarza
Gość Igloteka

A ja nie polecam jednak chodzika ?Ja jestem żywym przykładem tego ze chodzik szkodzi, mam tendencje do stawania na zewnętrznych częściach stopy, jak chodzę stopy idą "do środka" nie na zewnątrz i mam problemy z kręgosłupem szczególnie z odcinkiem lędźwiowym, wszystko wyszło jak zaczęłam ćwiczyć i poszłam do dobrego lekarza, wiec zastanówcie się czy chcecie krzywdzić swoje dzieci, bo przecież "ja tylko na chwile" "wszystko jest dla ludzi" a potem synek czy córka będą chcieli być profesjonalnym piłkarzem lub baletnica a tutaj ups 

Może prowadzić to do koślawości: https://e-butydladzieci.pl/blog/koslawosc-piet---co-nalezy-o-niej-wiedziec

Odnośnik do komentarza

Dysponując kwotą 200-250 złotych możemy podarować chłopcu wiele różnych podarunków. W tej cenie kupimy elegancki album na pamiątkowe zdjęcia wraz z ramką, bogato ilustrowaną Biblię dla najmłodszych lub posrebrzaną grzechotkę. Trafionym prezentem w tej cenie będzie też srebrna łyżeczka. Dysponując kwotą 200-250 złotych możemy podarować chłopcu wiele różnych podarunków. W tej cenie kupimy elegancki album na pamiątkowe zdjęcia wraz z ramką, bogato ilustrowaną Biblię dla najmłodszych lub posrebrzaną grzechotkę. Trafionym prezentem w tej cenie będzie też srebrna łyżeczka.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że świetnie sprawdzą się praktyczne rzeczy, takie jak śpioszki i inne ubranka - dzieci tak szybko rosną. Ja na prezent kupowałam produkty ze sklepu formommy.pl i były świetnej jakości. Teraz jest tam dodatkowo zniżka 15% na hasło WYPRAWKA, więc myślę, że się opłaca.

Edytowane przez julia235
literówka
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...