Forum Ciąża i dziecko

Dziecięce porażenie mózgowe u wcześniaka

~Opiłka

~Opiłka

Witam,
Moja córunia urodziła się w na 8 miesiącu ciąży. Teraz po 5 miesiącach od urodzenia lekarze podejrzewają dziecięce porażenie mózgowe bo córka nadal ma drżenia stópki i jest ona dość mocno napięta. Bardzo isę martwię oto. Czy to może być niedorozwój układu nerwowego czy raczej mam się nastawić na porażenie?>

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Mexi

Mexi

z tego co wiem to jedno i drugie jest ze sobą związane.

90322 mexi Mężczyzna, 22 lata, Zaświaty
~Opiłka

~Opiłka

na razie kazał czekać bo może to tylko niedorozwój układu nerwowego... ale strasznie się boję.

~karolkowa mama

~karolkowa mama

proszę być dobrej myśli,nasz synek też miał mieć porażenie mózgowe,mieliśmy wspaniałego neatologa i neurologa,który odrazu zlecił rehabilitację-ale wiadomo kazde dziecko jest inne

Mariola_1987

Mariola_1987

Czy porażenie mózgowe Twojego dziecka jest wynikiem błędu medycznego przy porodzie?

189609 mariola-1987 Kobieta, 32 lata, Warszawa
~HalinaLo

~HalinaLo

Mój syn miała porazenie mózgowe i ciągle jexdzimy na rehabilitacje. Nie dawno spróbo-wąłam nowej metody leczenia w komorach hiperbarycznych. Bardz mu to pomaga i dużo lepeij sie czuje. Na takie terapie chodzimy do Bio Life Medicine w Krakowie

anlu

anlu

Moim zdaniem powinnaś skonsultować to z drugim lekarzem. Tu chyba nie ma na co czekać, to nie jest stan normalny i im wcześniej zaczniesz ćwiczenia, tym lepiej.

257219 anlu Kobieta, 33 lata, Wrocław