Skocz do zawartości
Forum

Domowe sposoby na stwierdzenie ciąży


Gość zdziwiona22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zdziwiona22

witam. chciałam sie zapytać szczególnie ekspertów czy moge być w ciąży.... od pazdziernika nie biore tabletek, co misiac opóznia mi sie okres, ale go dostaje, byłam u ginekologa miesiac temu ale nic złego nie wykrył. kocham sie z mężczyzna ale najpierw wchodzi bez gumki ,dopiero po chwili zakłada gumke aby sie we mnie ze tak ujme nie spuścić bo narazie nie chce dziecka i on to szanuje, ale daje mu troche tej przyjemności, wiem ze to jest ryzyko daltego pisze....teraz okres znów mi sie opóznia i juz ponad tydzien, czy mogło dojść do zapłodnienia? zaznaczam ze nie robie testów ciążowych bo juz pare moich koleżanek okłamały i im nie wierze.... czekam na odpwiedz.... a własnie sa może jakieś sprawdzone domowy sposoby na test ciażowy,?bo czytałam o domowym teście babcinek że jeżeli nasika sie na lateks i beda na nim małe grudki to oznacza ze jest sie w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość zdziwiona22

zapomniałam dopisac ze boli mnie juz pare dni podbrzusze jakbym miala dostac okresu a go nie ma, po za tym od czasu do czasu pobolewa mnie tak chocby prawy jajnik,mam okropnie bolące piersi, i dziwny sluz z pochwy ktory ma od paru dni tak chocby zapach amoniaku...

Odnośnik do komentarza

A zdadź mi skąd te babcinki miay by mieć lateks????? Po za tym nie wierzysz testom a opiniom obcych osob, które Cię na oczy nie widziały tak????
Szansa na ciążę jest i to spora, najlepiej zrobisz robiąc test z krwi ( skoro nie wierzysz tym sikanym) Robisz go w labolatorium.

Odnośnik do komentarza
Gość zdziwiona22

a widzisz nie pomyslalam o tym skad te babcie maja lateks.hehe, narazie poczekam jeszcze pare dni i zobacze czy przyjdzie okres jak nie to znaczy ze bedzie mnie czekac kolejna wizyta u ginekologa. i prosze kolezanko sie tak nie nerwowac,czasem napisze zanim pomysle.hehe. jedynie chce porady eksperta czy warto sie stresowac tym brakiem okresu

Odnośnik do komentarza

POMÓŻCIE MI.....Od pewnego czasu czuje tak jak bym miała ciężko na żołądku i brzuch wzdęty i chyba bardziej widoczne żyły na piersiach a robiłam test ciążowy dwa razy wyszedł negatywny i od pewnego czasu czuje swędzenie pochwy i tak jak by drganie pochwy czy coś takiego.Brałam antybiotyk za silny.Za dwa dni mam mieć okres. Czułam dzisiaj jak brzuch mi bolał tak jak bym miała mieć okres ale to tylko był chwilowy Ból.Co może mi dolegać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...