Forum Ciąża i dziecko

Jak przekonać chłopaka, aby starać się o dziecko?

winogronko

winogronko

Mam pytanie, w jaki sposób przekonać mojego chłopaka do tego, abyśmy postarali się o dzidziusia??

87711 winogronko Kobieta, 29 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dadaaria

dadaaria

jesli on tego nie czuje to nie ma sensu go przekonywac to powinna byc decyzja Was obojga a nie przeciaganie sznura

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 32 lata, gdzieś pod Wawą
~żuk

~żuk

nie staraj sie, wpadnij!
przed faktem malo który nie podejmie wyzwania!
ale wczesniej dobrze wybadaj jaki ma do tego stosunek i podejście, abyś nie została z dzidzią sama.

Krzysztof.W

Krzysztof.W

Zależy co powiedział twój chłopak, dlaczego nie chce być tatą.

88823 krzysztof-w Mężczyzna, 38 lat, Poza zasiegiem
franca

franca

~żuk
nie staraj sie, wpadnij!
przed faktem malo który nie podejmie wyzwania!

No tak, świetny pomysł po prostu. Nie ma jak oszukać najbliższą osobę, aby osiągnąć swój cel.

dadaaria
jesli on tego nie czuje to nie ma sensu go przekonywac to powinna byc decyzja Was obojga a nie przeciaganie sznura

Zgadzam się w pełni z dadarią.

85177 franca Kobieta, 15 lat, Wrocław
~Mala__MI

~Mala__MI

uważam że to jest taka sprawa do której nie trzeba przekonywać. To musi byc wasza wspólna decyzja. to nie jest kupno samochodu tylko coś co was połączy na całe zycie. Jeśli on tego nie chce to go nie zmuszaj

~rozżalonaONA

~rozżalonaONA

Witam,

potrzebuje kontaktu do psychologa, który pozwoli mi ustalić czy mój partner ma wstręt do dzieci i nigdy nie będzie chciał ich mieć czy to tylko chwilowa sytuacja, albo niedojrzałość mężczyzny.
Czy potrzebny jest do tego psycholog zajmujący się tą strefą życia czy każdy psycholog (tudzież psychiatra) jest w stanie pomóc?
W przypadku gdybyście mogli kogoś polecić to interesowała by mnie warszawa i okolice.

Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Pozdrawiam

~Dorotka z krainy Oz

~Dorotka z krainy Oz

a nie możesz zaakceptować tego, że on nie chce mieć dziecka? Nie kazdy musi chcieć je mieć?

~rozżalonaONA

~rozżalonaONA

Umiem to zaakceptować, a raczej uszanować i odejść, ale muszę być pewna, że nie chce dzieci bo Go kocham i nie chcę nic robić pochopnie. Ja nie wyobrażam sobie nie mieć dzieci.

~rozżalonaONA

~rozżalonaONA

tak, gdy jest zły to mówi, że nie chce dzieci i ich nie lubi, gdy widzi mnie smutna to mówi, że nie to miał na myśli, że po prostu jeszcze nie teraz.

Fr 69

Fr 69

Nikogo nie można zmuszać, jeżeli to zrobisz przez "wpadkę" to on może cię zostawić. Musisz z nim poważnie porozmawiać a jego odmowa - nie teraz bo coś tam - to takie wykręty nie są na miejscu i musisz zastanowić się czy chcesz nadal z nim być.

94202 fr-69 Mężczyzna, 50 lat, Warszawa
~Natalia nie jest

~Natalia nie jest

Hej jak mam namówić chłopaka a wspólne dzecko tak bardzo bym chciał mieć bo juz jedno mam które mam już 5 lat a bym chciał jeszcze jedno ;-)