Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki, negatywny test i mdłości a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

agusia
Hej....dziewczyny mam problem..od tygodnia spóznia mi sie miesiaczka.....zrobiłam juz dwa testy i nic wynik negatywny. W dniu kiedy miałam dostac miesiaczke pojawił sie tylko sluz z odrobina krwi i nic wiecej do tej pory. Strasznie boli mnie kregosłup i czuje niesmak w ustach. Wizyte u ginekologa mam za tydzien w czwartek dopiero... co robic? Czy to moga byc początki ciąży?

Witam!
Po pierwsze powinna Pani pamiętać, że ciąża jest tylko jedną z możliwych przyczyn braku miesiączki. Może być to bowiem wynik także zaburzeń hormonalnych, anemii, schorzeń tarczycy, chorób ogólnoustrojowych i wielu innych. W celu ustalenia przyczyny braku miesiączki konieczne będzie wykonanie badań dodatkowych. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Mynia pynia

Witam
Mam problem dziewczyny
Staram sie z facetem o potomka już 4 miesiące biorę kwas foliowy tz przed ciaza .... 26pazdziernika miałam okres potem znowu dostałam w tym samym miesiącu ale innego dnia czyli 5 nigdy mi sie nie zdarzało dostawać miesiączki 2x w miesiącu .... teraz czekam na miesiączki i sie nie pojawia obliczylam ile mi sie spóźnia i na to wynika ze 34dni brak okresu robiłam test ciążowy wyszedł negatywny ....najbardziej mnie zdziwiło ze na piersiach zauważyłam dostęp u tak jak i na udach .... bo pod brzusza.badz chwilowe bóle jajników proszę o odpowiedź
Mam nadzieje Ze bd miała odpowiedzi;))z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Witam mam nietypowy problem 21 sierpnia dostałam miesiączke trwała jak zwykle 4 dni kolejna miałam mieć 19 września lecz sie nie pojawiła 11 dni później 1 października pojawiła sie trwała 2 dni i miałam plamienie 1 dzień co to może być? Współczuję regularnie z chłopakiem bez zabezpieczenia kilkukrotnie robiłam testy ciazowe nic nie wykazaly po tym 2 dniowym okresie w tamtym tygodniu we wtorek od tej pory nie robilam testu teraz powinnam zrobić test ciążowy? Proszę pomóżcie mi źle sie czuje często w dodatku brzuszek mi sie zaokragla boje się iść do gina

Odnośnik do komentarza

Jeśli współżyjesz bez zabezpieczeń to niestety musisz liczyć się z tym, że któraś z kolei zabawa może skończyć się ciążą i Twoim macierzyństwem. Jeśli jednak nie tym razem to ja Ci polecam pomyśleć nad pewnym zabezpieczaniem się. Ja stosuje damską prezerwatywę. Jest bezpieczna i dodatkowo pozwala mi na ochronę przed chorobami wenerycznymi. Możesz sobie o niej poczytać na stronie NaturalnaPlodnosc.

Odnośnik do komentarza

Ja poleciłabym ci seks w dni niepłodne. Jeśli oczywiście nie możesz sobie odmówić współżycia bez zabezpieczeń. Tylko jeśli będziesz brała pod uwagę którąś z metod wyznaczania braku owulacji to zdecydowanie odstaw tę polegającą na obliczeniach w kalendarzu. Ja od wielu miesięcy stosuje tester owulacji ze śliny Afrodyta. Jest tani, łatwy w użyciu oraz poręczny bo ma wielkość szminki do ust. Na podstawie twojej śliny będzie w stanie określić czy owulacja się zbliża i jest już tuż tuż, czy masz dni niepłodne.

Odnośnik do komentarza
Gość MoniK8999

Witam. 6.09 poronilam. 16.10 dostalam okres trwał 7 dni potem 13.10 I też 7 dni . Powinnam okres dostać 10.12 Ale nic nie ma. 5 testów negatywnych . Plamienia jedynie na papierze. Jest mi czasem niedobrze. Co sie dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigułce pl

Witam Pani Moniko!
Bardzo mi przykro z powodu Pani straty...
Wracając do Pani zapytania, skoro zrobiła Pani 5 testów i wyszły negatywne, to nie może być Pani w ciąży, musi być inna przyczyna tych dolegliwości. Czy wie Pani dlaczego doszło do poronienia? Czy przyczyna poronienia została rozwiązana? Może trzeba by było przebadać hormony. Polecam udać się do ginekologa.Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...