Skocz do zawartości
Forum

Zabawki edukcyjne dla dziecka


Gość sonataA

Rekomendowane odpowiedzi

Część,
Moja córcia ma 9 miesięcy, poszukuję dla niej jakiś fajnych zabawek edukacyjnych że to tak nazwę. wiecie takie które wspomagają i rozwijają koordynację ruchową, zręczność i takie tam. Niestety w swoich poszukiwaniach naciełam się na kilka bubli wiec nie chce ryzykować kolejnych pieniędzy wyrzuconych w błoto.

Odnośnik do komentarza
Gość izaaako94

Polecala bym zabawki z firmy fisher price. Zabawki sa niezawodne, zazwyczaj od 6-36 miesiecy. Posiadaj 3 poziomy trudnosci, wiec zabawka "rosnie" razem z Maluszkiem. Zabawki te cechuja sie jakoscia, przyjemnym glosikiem zabawki, oraz tym ze swiatelka i dzwieki w ktore prawie kazda zabawka tej firmy jest wyposazona nie sa za mocne, i za glosne. Posiadaja najlepszej jakosci atesty, co oznacza ze nie ma Tam sznureczkow ktorymi dziecko moglo by sie nieszczesliwie obwiazac, nie posiadaja malych, kruchych elementow ktore mogly by zostac polkniete.
zabawka z wyzszej polki, za cene godna swej jakosci.. nie sa to tanie zabawki, strasznie drogie tez nie. Ale mysle ze warto zainwestowac w maluszka :)
Polecala bym tez smily play- podobna jakosc, choc juz tansza sprawa.. przeogromny wybor.. :) od 0 do nawet 5 lat. :)
Potem jak maluszek bedzie starszy Wader, dobre niemieckie zabawki. Plastik potwornie wytrzymaly. Producent daje gwarancje na pudle ze zabawka wytrzyma nacisk nawet do 100 kg! A to dlatego ze plastik jest wewnatrz wypelniony, a nie napowietrzany jak to w "chinolach" . I nader wszystko- ZABAWKI FIRMY HASBRO. to juz tak dla maluszka 4+ :)
Pozdrawiam. Przedstawiciel Handlowy sieci zabawkarskich :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem za klockami. Nie znam dziecka, które nie lubiłoby się bawić klockami. Trzeba tylko dobrać odpowiedni zestaw do wieku dziecka Mojej córeczce często kupuję drewniane klocku w sklepie frankowyswiat.pl. Mają przystępne ceny i spory wybór.

Odnośnik do komentarza

Polecam po pierwsze zwaracć uwagę na to z jakich materiałów wykonana jest zabawka. Aktualnie rynek zabawek zawalony jest zabawkami produkcji chińskiej, które tak naprawdę wykonane są z kiepskich jakościowo materiałów.A dziecko wszystko w tym wieku bierze do buzi.

Warto jest poszukać zabawek, ktore będą nie tylko bawiły ale również i uczyły. Działały pozytwnie na poszczególne zmysły ( na słuch czy wzrok). Czy rozwijały kreatywność
https://sklep-tolek.pl/blog/2018/06/04/zabawki-sensoryczne-dla-niemowlat-czy-warto/

Poczytaj sobie o zabawkach sensorycznych.

Odnośnik do komentarza

Ja też kupuję zabawki edukacyjne, bo chcę by dziecko sie rozwijało, ale ostatnio to mojej córce cos się pozmieniało i woli zabawki bohaterów z bajek. No nie widze nic w tym niezwykłego ale czy wasze dzieci też tak mają ? Moja chce świnkę Peppa. Znalazłam takie na https://www.ceneo.pl/Zabawki/Bohater:Swinka_Peppa.htm i może kupię jej jedną na mikołaja.

Odnośnik do komentarza
Gość Paula11111111

Ja polecam książeczki edukacyjne Wydawnictwa MD. W ofercie https://wydawnictwomd.pl/
Redakcja kieruje swoją ofertę do najmłodszych odbiorców, a więc proponuje książki dla dzieci, takie jak: książeczki do kolorowania z naklejkami, ciekawe wycinanki, łamigłówki, książeczki kartonowe oraz książki edukacyjne, czyli w szczególności encyklopedie dla dzieci i młodzieży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...