Skocz do zawartości
Forum

Ryzko ciąży po zapłodnieniu przez ubranie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość wystraszona122

Witam, dodawałam juz to pytanie wcześniej, jednak odpowiedz mnie nie satysfakcjonuje. I chciałabym zapytać rownież innych, czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże, gdy wraz z moim chłopakiem symulowalismy stosunek, on był jedynie w krótkich spodenkach a ja w bieliznie i spodniach od piżamy, nie doszło do wytrysku, jednak czy możliwe jest przeniknięcie jakimś sposobem prejakulatow przez ubrania? Tj, przez jego spodenki, zakładając, ze bielizna mogła mi sie lekko zsunąć?

Odnośnik do komentarza
Gość Dann324

Witam, może na początku coś o sobie od dziecka byłem pesymistą i nadal jestem mimo że ktoś powie słuchaj tak się nie może stać to ja znajdę na to i tak wiele innych opcji że takie coś mogło by się stać. Przechodząc do problemu obecnie mam 17 lat i zawsze gdy z dziewczyną leżymy zaczynamy się całować wzrasta moje podniecenie wydziela mi się preejakulat i się zwleka z wytryskiem ponieważ na razie nie współżyjemy z dziewczyną i się boję że jakimś cudem preejakulat z moich majtek jakimś cudem może się dostać do jej pochwy i będzie w ciąży. Czytałem o tym dużo wiem że to nie możliwe ale mimo to się boję i chciał bym usłyszeć od kogoś prosto do mnie co o tym sądzi to może się uspokoję zawsze mam majtki,spodnie dziewczyna tak samo czasami preejakulat wyjdzie delikatnie przez spodnie ale dosłownie 2 plamki pół centymetra na pół zawsze dbam żeby się nie ocierać kroczem o dziewczynę. Proszę o rozsądne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, to jest niemożliwe by zaszła w ciąże.
1. Twoje plemniki to nie magicy i sami sie do pochwy nie wprowadzą, szczególnie jeśli jesteś w ubraniu, nie dotykasz siebie tam a później nie wkładasz paluszków w dziewczynę :)
2. Jeśli w żaden sposób nie wkładasz penisa do pochwy nie ma możliwości by się tam dostały twoje plemniki.
3. Plemniki mają problem z przeżywalnością na ubraniach etc. gdyby było inaczej po świecie chodziło by 2 razy więcej ludzi.
Spokojnie więc nic się nie wydarzy dopóki nie wprowadzisz członka do jej pochwy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...