Skocz do zawartości
Forum

Biały śluz z pochwy i bolące piersi a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)
Od 2 tygodni wydobywa się biały śluz. Na początku pomyślałam " dni niepłodne", ale śluz nie ustępuje, nic mnie nie piecze, a przede wszystkim śluz nie śmierdzi tylko jest. Występuje każdego dnia, raz w większych ilościach, a raz w mniejszych. Kilka razy współżyłam ze swoim mężczyzną zabezpieczając się pod koniec stosunku, tak więc nie doszedł bez zabezpieczenia. Lecz ciągle coś się oczywiście wydobywało. W ciągu tych dwóch tygodni odkąd pojawił się śluz, zaczynały bolec piersi, na początku lekko na bokach,tłumaczyłam sobie, że uderzyłam się, następnie tak jakby mnie rwały na przodzie, zaś w tym momencie bolą bardziej, szczególnie jak nawet lekko dotknę i całe. Wieczorami mam w krotkich chwilach uczucie ciagnięcia w podbrzuszu, ale niedługo. Od kilki dni również zrobiłam się senna, ale być może takie pogody, zawsze wszystko można sobie wytłumaczyć. Temperatura takze od ok 2 tyg trzyma się na 37 stopniach, niżej nie schodzi, a infekcji żadnej nie ma. Jeżeli chodzi o okres, to powinnam dostać za kilka dni i to tak naprawdę wskaże, czy być może doszło do zapłodnienia, czy też nie. Zawsze objawy na dostanie okresu zaczynały mi się 3, 2 dni przed. Chciałabym poznać Wasze zdanie.

Odnośnik do komentarza

Hmm...czyli także podejrzewasz ciąże? Jestem pewna, że stosunek bez zabezpieczenia na pewno odbywał się podczas dni płodnych i dopiero pod koniec było zabezpieczenie, ale biore pod uwage, że po prostu podczas dni płodnych, a prócz tego, że podczas stosunku mężczyzna ciągle coś produkuje. Z testem poczekam jeszcze, za kilka dni powinnam dostać okres, jeżeli nie dostane to pierwsze co to robie test;)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze proszę pamiętać, że zastosowana przez Panią metoda zabezpieczenia nie może zostać określona skuteczną! Ryzyko ciąży zatem jak najbardziej istnieje. Niestety na podstawie podanych przez Panią objawów nie ma możliwości ani potwierdzić ani wykluczyć ciąży. Proszę wykonać zatem test ciążowy lub badanie poziomu beta-HCG z krwi.

Odnośnik do komentarza

Witam . Mam wątpliwości chodzi o to czy jestem w ciąży ?
2 lutego skończył mi się okres dodam , że mam nieregularny i nie wiem kiedy tak naprawdę mam dni płodne a niepłodne. 4 lutego przeżyłam swój pierwszy raz z zabezpieczeniem (prezerwatywą) mój chłopak już to robił. Nie pękła a sperma nie dostała się do mojej macicy. Natomiast mam większe wątpliwości po piątku .. zrobiliśmy to drugi raz również z zabezpieczeniem (prezerwatywą) , nie pękła ale gdy ''wychodził'' ze mnie ''spuścił się''. Za raz do jakieś max godziny włożył na pare sekund bez prezerwatywy ale jak twierdzi był suchy. 2 dni po odczułam ból nerki oraz pod brzuchem z prawej strony i koło godz 18 biegunkę nie wiem może to strach przed ciążą , albo to po obiedzie... I dziś zobaczyłam wydzielający się biały , przezroczysty a zarazem żółtawy gęsty śluz! Oraz minimalnie twardsze piersi. Czy to są oznaki ciąży? Czy wykonać test ciążowy? Czy to panika ? Bardzo bym prosiła o jak najwięcej i najmądrzejszych wypowiedzi. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość gosiulka30

ja tez mam takie objawy!!! bola mnie piersi, dziwne uczucie w brzuchu, okres spoznia sie 5 dni...ale zrobilam wczoraj 2 testy i oba pozytywne:-)! kreski jak byk:-)! dzisiaj bylam zbadac krew ale maja w laboratorium awarie i wyniki dopiero w pt. zwarjuje do tego czasu. oby oby oby!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość zdziwionaw

Witam, mam podobną sytuacje mam od 2 dni biały kremowy śluz i nie wiem co to może oznaczać ... kochałam sie przez cały weekend z chłopakiem niby w moje dni płodne ... czyli od tygodnia była by faza tego zagniezdzenia kiedy można tez zrobić test ciązowy z apteki albo bete ? ;>
i co może oznaczac ten sluz ?

Odnośnik do komentarza

hej u mnie jest tak cykl mam co 29 lub 32 dni dziś jest 30 dzień i nic tylko podwyższona temperatura pon 37 c biały śluz z pochwy kłucie w podbrzuszu obolałe piersi kilka dni temu nudności ból głowy wczoraj ból krzyża jak na okres i jajników ale nie dostałam jeszcze poczekam jeszcze te dwa dni zobaczymy co się wydarzy .....;)

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatnio odstawilam tabletki anty, myslimy o dzidiusiu :) wedlug moich obliczen za 10dni powinnam dostac okres. Dzisiaj od rana mam bolaca i bardzo wrazliwe sutki a od kilku dni mam bardzo kleisty bialy slu. Od kilku dni tez pobolewa mnie w podbrzuszu tak jakby jajniki ale obydwa naraz. Czy ktoras tak miala w pierwszym cyklu po odstawieniu antykoncepcji?

Odnośnik do komentarza

~Anoni_mka
Witam, ostatnio odstawilam tabletki anty, myslimy o dzidiusiu :) wedlug moich obliczen za 10dni powinnam dostac okres. Dzisiaj od rana mam bolaca i bardzo wrazliwe sutki a od kilku dni mam bardzo kleisty bialy slu. Od kilku dni tez pobolewa mnie w podbrzuszu tak jakby jajniki ale obydwa naraz. Czy ktoras tak miala w pierwszym cyklu po odstawieniu antykoncepcji?

Anoni_mka , ja tak mam obecnie, i nie wiem co się dzieje, nigdy nie miałam żadnych objawów okresu żeby bolałby mnie piersi czy coś, a teraz mam identyczne objawy jak ty po odstawieniu anty...

Odnośnik do komentarza

Zadajac pytanie same sugerujecie odpowiedz, zrobic test i kropka i przede wszystkim nie panikowac czekac do okresu .Poza tym nie zawsze spozniajaca sie miesiaczka to ciaza czasami to choroby ktore trzeba wykluczyc jak najszybciej.I przede wszystkim skonsultujcie to z lekarzem.Objawy ciazy maga byc rone u roznych kobiet , nie sugerujcie sie za bardzo objawami.Ja przy dwoch nie mialam zadnych.Moja mama krwawila co miesiac do czwartego miesiaca.Czasami tarczyca lub niska waga moze byc przyczyna zaniku miesiaczki.Najlepiej isc do lekarza lub laboratorium i zrobic hcg.

Odnośnik do komentarza

Po odstawieniu pigulek to normalne.Twoj organizm pracuje na bazie naturalnych plodnych hormonow i czasami jest intensywniejsze po odstawieniu.Jezeli wspolzylas bez zabezpieczenia to w kazdym przypadku ciaza jest mozliwa a bol jajnikow to oznaka ze pracuja.

Odnośnik do komentarza

Hej ja miałam podobnie tylko że bóle krzyża nie do zniesienia 10 dni spóźniał mi się okres mam regularne cykle jecz zrobiłam test i wyszly dwie kreski tylko ta druga jasne udałam się do ginekologa lecz przed dniem wizyty dostałam krwotok myślałam że to okres był. Lecz stało się inaczej było to poronienie biochemiczne. Ginekolog powiedział że była to ciąża która miała mniej niż 6 tyg i przez wysiłek i stres straciłam dziecko:( 

Lecz się nie poddajemy ?

Odnośnik do komentarza
Gość gość gość

Witam, tydzień temu z chłopakiem opieraliśmy się o siebie. Ja miałam na sobie majtki a chłopak bokserki i dresy. Zaznaczę ze doszedł. Jestwm dzień przed okresem, strasznie bola mnie piersi i mam białą wydzielinę z pochwy. Strasznie się stresuje. Czy to objawy ciąży czy tez jestem przed okresem i to normalne? nigdy wcześniej tak nie miałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...