Skocz do zawartości
Forum

Ból nóg, osłabienie i zmiany nastrojów u dziecka


Gość karolina1809

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina1809

witam, chciałabym się poradzić, ponieważ moja 3-letnia córka od jakiegoś czasu coraz częściej narzeka na ból nóg (w okolicach ud), bardzo osłabły jej włosy bo stały się bardzo "kruche" i strasznie wypadają, do tego dochodzi nagła zmiana zachowania, ponieważ raz jest wesoła i się bardzo fajnie bawi a za chwilę staje się bardzo agresywna, bądź apatyczna.od 1,5 roku walczymy też z zezem który pomimo zwiększania mocy szkiełek pogarsza się.pytałam lekarza rodzinnego o te objawy i prosiłam o skierowanie na badanie krwi i moczu ale zbył mnie bo stwierdził że wyolbrzymiam i nie mam dziecku wmawiać choroby. proszę o jakąś pomoc jeżeli ktoś byłby w stanie coś na ten temat powiedzieć, co robić?skąd to?......

Odnośnik do komentarza

Mój młody ma 4 lata i tez ma/miał bóle w okolicy od a ściślej mówiąc koło kolan.W jego przypadku sa to bule wzrostowe które sama miałam w dzieciństwie więc wiem jak to boli. Jesli chodzi o zmiennosc nastrojów,wypadanie własów itp. to moze poprostu brakuje jej witamin. Co do zeza mam taki sam problem - młody nosi okularki ale nie chce nosic zaślepki i zez sie poprawia ale nieznacznie.Wiem jednak że do 7 roku zycia zez moze sam minać ( sam w sensie za pomoca okularków i noszenia zaślepki) potem mozna go skorygowac operacyjnie .

Odnośnik do komentarza
Gość karolina1809

mała witaminy już dostaje, najpierw sanostol a teraz multiwitamine z bioaron. pediatra bóle wzrostowe wykluczył bo nie wygląda na taką, a jeżeli chodzi o zeza to my już na dzień dzisiejszy mamy skierowanie na operację ale lekarze nie wiedzą za bardzo co z nią zrobić, bo z jednej strony wiek a z drugiej nie można za długo czekać;-(..........

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy zdecydowanie wymagają wykonania badań laboratoryjnych, w tym oczywiście morfologii z rozmazem. Wprawdzie dolegliwości te mogą nie mieć związku z żadnym schorzeniem, mogą być jednak także wynikiem zarówno błahej infekcji jak i poważnych schorzeń, zaś tak proste badanie jakim jest morfologia może wiele z tych schorzeń wykluczyć. Proszę zatem ponownie porozmawiać z lekarzem o skierowaniu na badania. Proszę także pamiętać, że za kilka złotych morfologię może Pani wykonać prywatnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...