Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia przy nieregularnych okresach a ciąża


Gość ma...97

Rekomendowane odpowiedzi

Gość beejatte

Mam dość nieregularne cykle, trwają ok 28-34 dni, w zależności od miesiąca. Ostatnio w moim partnerem rozpoczęliśmy rozmowę o dzieciach i jakoś tak się złożyło, że przy następnym stosunku skończył we mnie. Stosunek odbył się w 12 dniu cyklu, a 13 zaczęła mi się owulacja. Przyznam szczerze, że rozmowa o dzieciach trochę mnie nakręciła. Już jakiś czas temu mój instynkt macierzyński obudził się, ale dopiero skierowanie rozmowy na ten tor uświadomiło mi, jak bardzo chciałabym mieć dziecko :). Chciałabym zapytać, czy w ogóle jest jakieś prawdopodobieństwo, że mogłaby zacząć się we mnie rozwijać mała istota. Oprócz tego ostatniego razu, kiedy do wytrysku doszło w pochwie, mamy niebezpieczną tendencję do kochania się bez jakiegokolwiek zabezpieczenia i jedynie na sam moment orgazmu mój partner zakłada prezerwatywę. Chciałabym również zapytać, jakie są takie pierwsze objawy ewentualnej ciąży, te najwcześniej zmiany, jakie można dostrzec.
Wiem, że pytanie moje brzmi trochę naiwnie, bo niektóre pary starają się przez lata o dziecko. Kontynuowałabym te starania, ażeby prawdopodobieństwo wzrosło, tylko mój partner chwilowo wyjechał i zostałam sama ze swoją wielką nadzieją :)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...