Skocz do zawartości
Forum

Brązowa wydzielina z pochwy a plamienie implantacyjne


Gość pomocyyyyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pomocyyyyyy

Witam. Mam pewien problem otóż 09.11 kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia i był to mój ostatni dzień okresu. Cykl mam na ogół regularny. Wtedy minęło 30 dni od ostatniego okresu. Bardzo się martwiłam, że mogłam zajść w ciążę. Po 6 dniach zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. 7.12 dostałam okres, czyli dokładnie po 28 dniach. Jednak dzisiaj wystąpiło u mnie brązowe plamienie i było tego dosyć dużo. Wyczytałam, że może to być plamienie implantacyjne, ale z tego co czytałam występuję 6-12 dni po zapłodnieniu, a u mnie już minęło jednak trochę więcej. Nie wiem co mam o tym sądzić

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze proszę pamiętać, że współżycie bez zabezpieczenia w czasie teoretycznie dni niepłodnych może skutkować ciążą. Jeśli zatem nie chce Pani być w ciąży, proszę na przyszłość pamiętać o antykoncepcji. Po drugie gdyby kiedykolwiek ponownie wykonywała Pani test ciążowy, to wiarygodny będzie on dopiero po 14 dniach od stosunku - 6 dni to za wcześnie. Ponieważ jednak minęło już 1,5 miesiąca a w tym czasie wystąpiła kolejna normalna miesiączka, ryzyko ciąży jest minimalne. Opisane zaś przez Panią plamienie może mieć wiele przyczyn. Może być to wynik nadżerki, zaburzeń hormonalnych, endometriozy i wielu innych. W celu ustalenia przyczyny plamienia proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Dla pewności proszę także wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Witam Kobietki (i nie tylko) . Mam taki problem. Zapytałam lekarza,ale oczekiwanie na odpowiedź mnie dobija.Do rzeczy ... Pod koniec czerwca tego roku miałam zabieg laparoskopowy usunięcia guza na jajniku . Po zabiegu oba jajniki nie są całe , dodam,że nie miałam miesiączki a od lipca miesiączkuje normalnie .
21.07 - 24.07
16.08-22.08
15.09-21.09 ostatnia miesiączka.
Można stwierdzić ,że jest regularna i tu zaczynają się obawy. Kochałam się bez zabezpieczenia , stosunkiem przerywanym 5 dni po miesiączce. Nie spuścił się nawet na mnie ,ale na kołdrę .Uważałam ,żeby się nie kłaść w tym miejscu ,ale mogłam to zrobić przez przypadek jakiś czas po stosunku . Wczoraj dostałam dziwnego plamienia ,które nie trwało pół dnia . Krew była brązowa i bez zapachu . Naczytałam się na forach,że to może być Plamienie Plantacyjne i chcę ,żebyście mi powiedziały zanim zrobię test i pójdę do lekarza czy to jest ciąża ? Dziękuję i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

po pierwsze to plamienie IMPLANTACYJNE a plantacyjne. Po drugie plemniki na kołdrze nie wytrzymają zbyt długo, ale mogło dojsć do zapłodnienia poprzez preejakulat, taki płyn co się wydobywa przez wytryskiem. Radzę zrobić test za jakieś 2 tygodnie z moczu i zobaczyć czy nie jesteś w ciąży

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałabym się dowiedzieć. Miesiączka skończyła mi się 30 czerwca. od 5 do 13 lipca wypadaja mi dni plodne. Kochałąm się mężem 7, 12 i 13 lipca bez zabepieczenia z finałem we mnie. 13 lipca wysawało mi się ze to plamienie implantacyjne, jednak przerodziło się mniej obfity i bezbolesny co na miare okresu, ktory trwa do dzis. okres wypada mi dopiero na 24 lipca. co to moze byc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...