Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe wymiotowanie po posiłkach dziecka


Gość pa...04

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie, jestem mama 17miesiecznego dziecka, bardzo mnie niepokoi jego stan zdrowia. Ja osobiscie od dziecka mam maloplytkowosc, ciagle badania sprawdzanie sie to juz dla mnie norma. gdy zaszlam w ciaze brdzo sie cieszylam choc moja ciaza byla caly czas podtrzymywana, 7razy bylam hospitalizowana, cała ciaze dzien w dzien wymiotowalam w dzien porodu rowniez, tk nieustannie przez 8miesiecy, urodzilam wczesniaka na poczatku moje dziecko bardzo ulewało, karmie do teraz naturalnie,(piersia) po 6 miesiacu zczelam wprowadzac mu inne posilki i wtedy zaczol sie moj koszmar!!!!!
Do dzis nie ma dnia by moj syn nie zwymiotował cokolwiek zje potrafi to zwrocic nawet do 3 godzin, mecze sie z tym strasznie bo tez jestem z tym sama (sama wychowuje dziecko)
bylam u 3 lekarzy powiedziano mi ze jest maly, ze z tego wyrosnie, ze to powiekszone migdaly w przelyku. Zaleceniem bylo zeby wszystkie jedzenie mielic na miazge, wiec tak robie do dzis a on do dzis wymiotuje. powiedzialam wkoncu o tym problemi jego pani neurolog gdy sie zaniepokoila ze syn jest caly czas bardzo blady i zrobilam prywatne badania

dzis odebralam wyniki prosze o pomoc gdzy nie wiem co one oznaczaja co dalej robic? co moze byc mojemu dziecku? tak bardzo sie martwie.
podfaje wyniki
Alat 28
Aspat 44
Mocznik 30
Kreatynina 0.22
PLT 260
Limfocyty 70.3
z rozmazu krwi
palki 1
segmenty 20
kwasochlonne 2
monocyty 7
limfocyty 70.

prosze panstwa o pomoc z gory dziekuje za odpowiedz! dziekuje bardzo

Odnośnik do komentarza

Witam!
Podane wyniki badań dziecka są prawidłowe. W celu diagnostyki przyczyny problemów z jedzeniem konieczne jest udanie się do specjalisty gastroenterologa dziecięcego. Zostanie przeprowadzona kompleksowa diagnostyka przewodu pokarmowego. Proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza, gdyż niedostateczne żywienie z pewnością nie wpływa korzystnie na rozwój dziecka.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie najlepiej wybrać się do specjalisty, natomiast jeżeli chodzi o sam zakup dobrej jakości żywności dla dziecka to warto sprawdzić ofertę apteki Gemini w której będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne, aby uzupełnić braki witamin i minerałów, jednocześnie aby posiłki były smaczne i pożywne dla maluszka. Podrzucam do sprawdzenia https://gemini.pl/kategoria/dziecko/zywienie-dziecka gdzie wszystko jest w tym zakresie dokładnie przedstawione, no i można wygodnie zamawiać prosto do domu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...