Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje prawdopodobieństwo, iż jestem w ciąży?


Gość Clemmie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Może i mam lekką paranoję, nie wiem, ale błagam Was - rozwiejcie moje wątpliwości, bo od grzebania w necie już zgłupiałam, a jak miałabym tak czekać, to chyba bym oszalała, a lat mam tylko 18.. :-)

Wczoraj z chłopakiem zebrało nam się na amory - miesiączki dostałam 3 grudnia, ale od jakichś 3 miesięcy okresy mam dosyć dziwne.
Na przykład:
we wrześniu - idealnie 28 dni, a potem minęło 35 dni, kiedy to w listopadzie dostałam okresu, za to już w grudniu dostałam znowu idealnie, po 28 dniach - właśnie 3 grudnia, a do zbliżenia (czego nawet zbliżeniem nazwać nie można) doszło w nocy z 8 na 9 grudnia.
Do stosunku nie doszło co prawda, więc skończyło się na tym, że jego członek miał kontakt tylko z moimi pośladkami, nic poza dotykaniem ich..
Po prostu zrezygnowaliśmy, do wytrysku także nie doszło, a ja ciągle siedzę i się zastanawiam, czy może jakaś kropla preejakulatu podstępnie i złośliwie nie dostała nóg i nie wpasowała się gdzieś, gdzie nie powinna, bo potem dotykając jego członka niestety "napomknęłam" kropelkę płynu, co na pewno spermą nie było, już nawet najczarniejsze scenariusze wymyślam, że w okolicach pośladków znalazł się ten nieszczęsny śluz, a wredne plemniki dostały nóg i przedostały się niżej ;-).
Dzisiaj delikatnie pobolewa mnie brzuch, wydaje mi się, że po prostu kłują mnie jajniki, więc wnioskuję, że jest to owulacja, co właśnie mnie niepokoi, bo nigdy przy owulacji nie czułam żadnego kłucia w podbrzuszu. Ósmego dało się zauważyć jeszcze śluz o zabarwieniu brązowym, na drugi dzień nieco galaretowaty, ale biały, trochę się ciągnął, zaś teraz typowo przejrzysty i trochę lejący, a ja zaraz wyjdę z siebie i stanę obok, bo mimo, że moja mama urodziła młodo, co było jej świadomą decyzją - ja jej losu podzielić nie chcę, bo mam mnóstwo planów, a ciąża z pewnością by je konkretnie pokrzyżowała, jeszcze nie teraz...:-)

Uspokójcie mnie, ogromną panikarę, bo przyznam się, że mam z tym problem, że aż musiałam korzystać z pomocy lekarza co do tych moich napadów paniki dotyczących bzdur...:-)

Odnośnik do komentarza

Moje cykle są nieregularne, od 30 do 36 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 24 maja. 22 czerwca pieściliśmy się bez zabezpieczenia z chłopakiem, na ok 3 sek. był we mnie na głębokości max 5 cm. Dodam, że jestem dziewicą. Dzisiaj mija 41 dzień cyklu, a ja wciąż nie mam okresu. Pierwszy raz czuję pulsujący ból w lewym boku (chyba jajnik), bolą mnie piersi i mam krótkie promieniujące bóle macicy oraz bulgotanie w podbrzuszu (poza jajnikami zawsze mam takie objawy przed okresem). Czy możliwa jest ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam. Wczoraj kochałem się z dziewczyną, niestety pękła prezerwatywa lecz nie doszło do wytrysku. Jaka jest szansa że dziewczyna może zajść w ciąże i czy należy użyć tabletki "po". I czy w preejakulancie znajdują się plemniki które są w stanie zapłodnić komórkę jajową?

Odnośnik do komentarza

Czy to możliwe, że jestem w ciąży? W tym miesiacu współżyliśmy raz. Niestety było to 2-3dni przed owulacją. Użyliśmy prezerwatywy, poza tym partner doszedł na zewnątrz. Od dłuższego czasu mam regularne miesiączki, a teraz spóźnia mi się 2 dni.

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem dość młoda i jestem dziewicą. Nigdy wcześniej nie uprawiałam seksu. Ostatnio z moim partnerem doszło do drobnego zbliżenia a mianowicie chodzi o to, że przez chwile dotykał swoim członkiem moich narządów płciowych. Dotykał zazwyczaj tylko w okolicach łechtaczki, może z raz w okolicach "wejścia" pochwy. Nie było żadnego wytrysku ani nic z tych rzeczy. Naczytałam się w internecie różnych "głupich" forów i zaczynam się zastanawiać czy moge być w ciąży.

Odnośnik do komentarza

W zeszłym tygodniu po raz pierwszy poszłam do łóżka z moim chłopakiem. Próba została przerwana, powtórzona jeszcze w ciągu nast dwóch dni (aż przestało boleć). Za żadnym razem mój chłopak nie doszedł, miał prezerwatywę, dodatkowo ja biorę tabletki a wtedy był pierwszy dzień po okresie kiedy je zabrałam. Jednak bolą mnie piersi i boje się że mogę być w ciąży. Czy to możliwe?

Odnośnik do komentarza

Witam. Od półtora miesiąca biorę tabletki antykoncepcyjne. Na początku ginekolog przepisał mi Vibin mini (21+7 tabletek placebo)Pierwszą tabletkę wzięłam w pierwszy dzień miesiączki. Brałam je do końca lecz niestety wystąpiły skutki uboczne takie jak biegunka co trzeci dzień, więc tabletki prawie w ogóle się nie zdążyły wchłonąć. Następnie ginekolog przepisał mi tabletki Naraya plus, które miałam zacząć brać po skończeniu Vibin mini. Tabletki Naraya plus biorę już 10 dni. I moje pytanie brzmi: czy jestem zabezpieczona przed ciążą mimo że w poprzednich tabletkach wystąpiły powikłania? czy może powinnam była wziąć pierwszą tabletkę Naraya plus wtedy kiedy pojawiła się miesiączka w trakcie brania tabletek placebo z opakowania Vibin mini?

Odnośnik do komentarza

Miesiączkuję dość regularnie co 28-29 dni. Ostatnią miesiączkę dostałam 12 czerwca. 19 czerwca uprawiałam seks oralny z chłopakiem. Najpierw on mnie, później ja jego. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jeśli dawka spermy znalazła się w mojej buzi, później dotknęłam członka ręką na którym chyba nie było spermy, a po kilku minutach założyłam bieliznę (wydaje mi się, że nie dotknęłam się). Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży,jeśli sperma byłaby na dłoni, ale nie włożyłam palca do środka?

Odnośnik do komentarza

Miesiączkuję dość regularnie co 28-29 dni. Ostatnią miesiączkę dostałam 12 czerwca. 19 czerwca uprawiałam seks oralny z chłopakiem. Najpierw on mnie, później ja jego. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jeśli dawka spermy znalazła się w mojej buzi, później dotknęłam członka ręką na którym chyba nie było spermy, a po kilku minutach założyłam bieliznę (wydaje mi się, że nie dotknęłam się). Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży,jeśli sperma byłaby na dłoni, ale nie włożyłam palca do środka?

Odnośnik do komentarza

Czy istnieje duże ryzyko zapłodnienia? Miałam wczoraj dni płodne i uprawiałam seks z moim chłopakiem, który miał prezerwatywę.Wytrysk nastąpił na moje piersi.Gdy się wytarłam to nie zauważyłam, że mam dłoń w spermie i dotknęłam tą ręką srom i majtki (tam gdzie jest "miejsce" na srom).Czy jest to duża szansa na ciążę?

Odnośnik do komentarza

Jakie jest wysokie ryzyko ciąży? Wczoraj kochałam się z chłopakiem w dni płodne. Chłopak oczywiście miał prezerwatywę, która jak się okazało pękła..., ale skończył na zewnątrz. Zastanawia mnie czy ejakulat mógł się wydostać z niej, a jeśli tak czy mogłoby przez niego dojść do zapłodnienia. Czy moje objawy są słuszne?

Odnośnik do komentarza

współżyłam pierwszy raz z chlopakiem z zabezpieczeniem,doszedl mi na brzuchu,okres dostalam normalnie ale trwa mi juz 3 tyg i 4 dni:( czy too moze byc jeden z objawow ciazy?prosze mi pomoc..poooki co nie moge isc do lekarza..dlaczego trwa tyle czasu?

Odnośnik do komentarza

mam pytanie. ostatnia miesiączka byla 25.06 w czasie dni płodnych (jajeczkowanie) wspołzyłam bez zabezpieczenia. czuje sie bardzo osłabiona , mam mdłosci i bardzo bolą mnie piersi (jak nigdy)! czy moge spodziewać się że doszło do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Witam przez miesiac czasu nie mam miesciaczki w czerwcu mialam tylko lekkie plamienia w ciazy nie jestem potwierdzilam to dwoma testami ktore wyszly negatywnie mam 23 lata co moglo spowodowac zatrzymanie miesiaczki doddam ze mam nadwage dziekuje bardzo za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam od pewnego czasu uprawiam seks z moim chłopakiem. Zawsze w zabezpieczeniu, nigdy bez pękniętej gumki. Od pewnego czasu zaczęliśmy stosowac, parę pchnięć bez zabezpieczenia, potem już kończyliśmy w prezerwatywie. Nigdy nie doszedł we mnie. Miałam ostatnio grzybice i brałam tabletki dopochwowe. Czy są jakieś szanse na zajście w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Moje cykle zawsze byly 26-28 dniowe, ostatnie dwa miesiace przez inny tryb zycia mialam okres w 24 dniu. 8 dnia cyklu niestety zdarzylo sie tak ze mialam stosunek przerywany. Dzisiaj jest 26 dzien a okresu nie ma. Wczoraj rano zrobilam test. Wyszedl negatywny, boje sie ze moze zrobilam go za wczesnie. Temperatura mierzona rano 36.7 czy mam powtorzyc test czy czekac cierpliwie na miesiaczke?

Odnośnik do komentarza

Witam. mam obawy czy mogę być w ciąży... otóż, moje miesiączki są nieregularne, wahają się miedzy 30 a 34 dni, nigdy nie wiem kiedy wystepują dni płodne..ostatnio współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia tylko raz 25 lipca do wytrysku doszło na zewnątrz ( nie wiem czy miałam owulację) a ostatnią miesiączkę miałam 13 lipca a przedostatnią 16 czerwca...przyznam też, że po 40 godzinach wziełam tabletke PO Ellaone w razie gdyby.. prosze o udzielenie odpowiedzi czy mogłam zajść w ciążę..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...