Skocz do zawartości
Forum

Stosunek z prezerwatywą a ciąża


Gość mr.aleks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ankaodtak

Witam, od dluzszego czasu spotykam sie ze starszym o 5 lat chlopakiem. Niedawno przezylam z nim swoj pierwszy raz, zabezpieczalismy sie jedynie prezerwatywa i bylo to 2 tygodnie po mojej miesiaczce. 3 dni temu powinnam dostac okresu jednak nic. Zero. Odczuwam dekikatny bol piersi i jajnikow. Jednak krwawienia brak, w ostatnim czasie duzo sie dzialo i bylo duzo napiec i stresu. Czy jest mozliwosc ze jestem z nim w ciazy?

Odnośnik do komentarza

A pękła prezerwatywa? Założył ją odrazu gdy zaczeliście stosunek , czy troche po czasię?

Tak prezerwatywa nie daje 100% pewności ale ja osobiście uważam że okres na pewno przyjdzie , to ze stresu jest tak że on Ci się spóźnia , to tylko 3 dni spokojnie. A dla pewności po porstu zrób test ciążowy , zobaczysz odrazu po zobaczeniu jednej kreseczki przyjdzie i okres :P

Odnośnik do komentarza

Owszem prezerwatywa nie daje 100 % pewnosci ale zadna metoda jej nie daje. natomiast prawidlowo uzyta prezerwatywa daje skuteczną ochronę. Miesiączka mogla opoznic sie przez ten stres i czas w ktorym jak piszesz "duzo sie dzialo". Badz wiec spokojona i poczekaj.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam , Nie wiem czy wybrałem odpowiednią grupę do tego tematu ale przepraszam bo jestem tutaj pierwszy raz :/ . Jak w temacie uprawialiśmy seks z dziewczyną i doszło do momentu w którym zmienialiśmy prezerwatywę. Gdy ją wyciągnąłem z "Pochwy" była cała mokra od tak zwanych soków. Ale jak ściągnąłem prezerwatywę mój "Penis" był też cały mokry ( nie wiem czy doszedłem bo nie miałem orgazmu. ) Zakładając nową uprawialiśmy seks dalej. Po stosunku sprawdziłem obie prezerwatywy i nie były one dziurawe ani uszkodzone w żaden sposób, Niestety baliśmy się z dziewczyną, że to mogła być sperma a przez zmianę prezerwatywy naniosłem ręką troszkę spermy na prezerwatywę. Po 50h załatwiliśmy receptę i zażyła Escapelle po 4h nie wymiotowała ani nic, biegunki też nie było. Dziewczyna ma krótkie bule podbrzusza.. Uprawialiśmy seks 29.12.14r ostatnią miesiączkę miała 15.12.14r. ma niestety nieregularne i nie wiem czy to były dni płodne czy nie . Escapelle przyjęła 31:12.14r.. ale troszkę się boję, że tabletka nie pomoże..
Więc moje pytanie brzmi :
Czy jest możliwe, że będzie w ciąży ?.. Dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę jesli przyjela ja do 72h. Co do tych cykli to tu nic nie jest pewne jak ma nieregularne wiec na tym nie polegajcie bo to moze z latwoscią zawieść. To ryzykowne postepowanie z ta zmianą prezerwatywy.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to głupota z zmianą prezerwatywy no ale już trudno stało się , aczkolwiek wydaje mi się, że to środki nawilżające wymieszały się z tzn"śluzem" moim dla tego prezerwatywa była w środku mokra. ^^ dziękuję za pomoc , Jak dla mnie Ciąża jest wątpliwa i to bardzo :3

Odnośnik do komentarza
Gość laleczka222

Witam w grudniu odbylam stounek z partnerem z.prezerwatywa gdyz.wytrysk przez chwile byl we mnie poczulam cieplo i.zorientowalam sie ze nastepuje wytrysk i szybko.wyciaglam czlonka prezerwatywa nie pekla nalewalismy do.niej.wode.nic.nie wyciekalo sperma byla w srodku.po kilku.dniach dostalam.miesiaczke trwala tak.jak zawsze .pare.dni temu.zrobilam.test.wyszedl.negatywny czy mozna wykluczyc ciaze poniewaz.mam dziwne.klucie.w.trakcie. oddawania.moczu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...