Skocz do zawartości
Forum

2 kreska na teście ciążowym po dłuższym czasie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mialam watpliwosci co do tego czy nie jestem aby w ciazy ( jedynie kontakt z preejakulatem, bez stosunku) . Po owym kontakcie mialam okres -chociaz mialam okres, ale skromniejszy duzo niz zawsze oraz plamienie srodcykliczne - wyczytalam, ze nieraz zdarzaja sie takie plamienia podczas ciazy zarowno w dniu spodziewanej miesiaczki jak i srodku cyklu . dlatego tez wolalam sie upewnic.

Zrobilam ostatnio ( okolo 5-7 dni przed spodziewanym kolejnym okresem, a 22 dni po kontakcie z preejakulatem) test ciażowy- Bobotest z 2giego porannego moczu. Po przewidywanym czasie 5 min byla wyraźna jedna kreska ( brak ciazy ). Wieczorem jakos jeszcze raz zerknelam na test i ujrzalam jakby leciutenko ledwo widoczna druuga kreske... Wiem, ze nie powinno sie odczytywac wyniku testu po okolo 7 godz, ale druga kreska mnie trooche zaintrygiwala. czy istnieje mozliwosc abym jednak byla w ciazy??

Powtrzam jeszcze raz :
- kontakt z preejakulatem
- okres( choc skapy 3dniowy i inny niz zawsze) wystapil po tym kontakcie..., potem plamienie srodcyklicze
- przed kolejna miesiaczka wykonalam test.

bardzo proszę o wasze opinie !!!

Odnośnik do komentarza

Witam.
Mialam watpliwosci co do tego czy nie jestem aby w ciazy ( jedynie kontakt z preejakulatem, bez stosunku) . Po owym kontakcie mialam okres -chociaz mialam okres, ale skromniejszy duzo niz zawsze oraz plamienie srodcykliczne - wyczytalam, ze nieraz zdarzaja sie takie plamienia podczas ciazy zarowno w dniu spodziewanej miesiaczki jak i srodku cyklu . dlatego tez wolalam sie upewnic.

Zrobilam ostatnio ( okolo 5-7 dni przed spodziewanym kolejnym okresem, a 22 dni po kontakcie z preejakulatem) test ciażowy- Bobotest z 2giego porannego moczu. Po przewidywanym czasie 5 min byla wyraźna jedna kreska ( brak ciazy ). Wieczorem jakos jeszcze raz zerknelam na test i ujrzalam jakby leciutenko ledwo widoczna druuga kreske... Wiem, ze nie powinno sie odczytywac wyniku testu po okolo 7 godz, ale druga kreska mnie trooche zaintrygiwala. czy istnieje mozliwosc abym jednak byla w ciazy??

Powtrzam jeszcze raz :
- kontakt z preejakulatem
- okres( choc skapy 3dniowy i inny niz zawsze) wystapil po tym kontakcie..., potem plamienie srodcyklicze
- przed kolejna miesiaczka wykonalam test.

bardzo proszę o wasze opinie !!!

Odnośnik do komentarza

wiem, ze sie powinno z 1 porannego moczu, z tym, ze to byl drugi test.

Pierwszy jaki zrobilam byl Amil- i nie polecam, gdyz nie wiedzialam jak zainterpretowac ten wynik, poniewaz byla tylko jedna kreska jako brak ciazy , ale jakby nie do konca dociagnieta( zabarwiona).... i momentami( przerywana) ale mocno widoczna grubaa krecha tyle ze niedociagnieta. dlatego tez pobieglam po drugi inny test i wtedy zrobilam kolejny.

ps. w sumie z tego co pisza na ulotkach jesli minal 1 dzien spodziewanej miesiaczki ( a u mnie minal 17 dni temu) to mozna o dowolnej porze dnia

Odnośnik do komentarza

Witam!
Test ciążowy powinien być wykonany z pierwszej porannej porcji moczu. W innym przypadku wynik może być niewiarygodny. Powinna Pani powtórzyć badanie wykonując je zgodnie z zaleceniami podanymi w ulotce. W celu rozwiania wszelkich wątpliwości warto udać się do ginekologa, który zleci odpowiednie badania rozstrzygające o ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość Gosiek1800

Dzień dobry!
Mam takie pytanie, mianowicie spóźnia mi się okres 5 dzień.
Wczoraj robiłam test ciążowy, który na początku wyszedł negatywnie jednak po jakieś godzinie pokazała się 2 kreska. Wiem, że nie powinno się odczytywać testu po czasie, ale kiedyś też tak miałam i byłam w ciąży. Dodatkowo zrobiłam beta HCG które wyszło <2. Dodam, że owulację, najprawdopodobniej miałam 12 listopada-tak wychodzi mi z mojego kalendarzyka, ale mogło się coś przesunąć- a współżyłam 15 listopada.<br /> Czy jest możliwe, żeby to była bardzo wczesna ciąża stąd też beta nie wyszło praktycznie zerowe? Poza tym dni bolą mnie piersi-choć na ogół nigdy mnie nie bolą przed okresem- oraz pojawia się ból brzucha jak na okres Z góry dziękuję za odpowiedz.
Małgorzata

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...