Skocz do zawartości
Forum

Stosunki bez zabezpieczenia od 5 lat a bezpłodność


Gość Sl...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Hay mam 25 lat I utrzymuje stosunek selsualny z moin chlopakiem Od 5 lat I kochamy sie bez zabezpieczenia . nigdy nie konczyl w srodku mnie ale czy jest mozliwosc ze moge byc bezplodna poniewaz przez tak dlugi czas kochania sie bez zabezpieczenia nie zaszlam w ciaze. A jeszcze jedno moj chlopak za kazdym razem jak sie kochamy nawet jezeli czasami to jest 2 razy dziennie za kazdym razem ma duzo spermy. Czy to jest normalne?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niepłodnością nazywamy stan, w którym nie dochodzi do zajścia w ciążę pomimo rocznego współżycia seksualnego z (3–4 stosunków tygodniowo) bez stosowania jakichkolwiek metod antykoncepcyjnych. Biorąc pod uwagę, że stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną, rzeczywiście fakt, że nie zaszła Pani w ciążę przez te 5 lat jest niepokojący. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem w celu przeprowadzenia diagnostyki.

Odnośnik do komentarza

E tam . Ja jestem płodna, miałam dziecko w 2000 r a potem dopiero zaszłam w ciążę w 2006. Przed pierwszą ciążą współżyłam od 6 lat i ani raz nie zdarzyło mi się być w stanie błogosławionym, mimo nie stosowania żadnych zabezpieczeń. Teraz jestem w ciąży z piątym dzieckiem. Mnie się wydaje że nie ma reguł, choć może i warto się przebadać, skoro Cię to niepokoi.

Odnośnik do komentarza

my z mężem też ponad 4 lata kochaliśmy sie bez zabespieczenia i też sie dziwiłam że nie byl żadnej wpadki. Po ślubia zaczeliśmy starać sie o dziecko i nic zaczełam sie badać najpierw ja mineło 1,5 roku i nic ze mna jest ok. mój gin kazał zrobić badanie nasienia męża i się okazało że mąż ma za mało żywych plemników. Bierze tabletki i czekamy na dzidziusia, gdybym wiedziala to odrazu by sie przebadał a tak 1,5 roku zmarnowane. Nie zawsze KOBIETA JEST WINNA

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...