Skocz do zawartości
Forum

Wcześniejszy okres a ciąża


Gość re...yk

Rekomendowane odpowiedzi

dziendobry mam pytanie dostalam 2 radzy okres zawsze mi sie spuszcza i niewiem czy nie moglam zas w ciaze teradz mialam ostatniam miesianczke 16 sierpnia i skonczyla mi 20 sierpnia a przedtem mialam 26 lipca i skonczyla mi sie 30 i mi sie wydaje ze cos jest nie tak

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.
Mam problem. Planowany termin miesiączki mam na 27 kwiecień, jednak dnia 24 kwietnia dostałam wieczorem niewielkiego krwawienia, myślałam , ze to okres ale krwawienie trwało tylko przez wieczór i było bardzo skąpe. Czy to może być objaw ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewien problem. Otóż kochałam się z chłopakiem dokładnie 14 kwietnia, miesiączkę miałam 4 kwietnia, później po stosunku miesiączkę dostałam prawie tydzień wcześniej -27 kwietnia , dodam, że była to normalna miesiączka (może nawet bardziej krwawa niż zwykle), teraz powinnam dopiero dostać w tym tygodniu. Od wczoraj jednak zauważyłam plamienie, jednak to nie miesiączka. Czy istnieje prawdopodobieństwo ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam!
W przypadku niezabezpieczonego stosunku istnieje zwiększone ryzyko ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. Inną przyczyną nieprawidłowości w krwawieniu mogą być zaburzenia hormonalne, czy zmiany w obrębie narządów układu rozrodczego. Warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...