Skocz do zawartości
Forum

Ból w podbrzuszu, brak okresu i biała wydzielina z pochwy a ciąża


Gość mo...14

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mam bóle w bodbrzuszu od dwóch tygodni i wydziela mi się biała wydzielina z pochwy,dwa tygodnie temu powinnam dostac miesiączkę kocham się z chłopakiem bez zabezpieczenia lecz nie konczyl we mnie robiłam test dwa dni temu wyszedł negatywny , dni mijają a miesiączki brak czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam mały problem, ponieważ spóźnia mi się okres:( Odstawiłam tabletki 28.12.2012. Ostatni raz miałam 4.02.2013. Powinnam dostać 5-6 marca. Niestety do dzisiaj go nie dostałam :( W okolicach 13.03 robiłam test ciążowy i wyszło, że nie jestem. Nie mam żadnych objawów ciąży. Niepokoi mnie natomiast biały ślizgi śluz, który wydobywa się z pochwy :( Proszę, pomóżcie :(

Odnośnik do komentarza

Kiwuska
Witam. Mam mały problem, ponieważ spóźnia mi się okres:( Odstawiłam tabletki 28.12.2012. Ostatni raz miałam 4.02.2013. Powinnam dostać 5-6 marca. Niestety do dzisiaj go nie dostałam :( W okolicach 13.03 robiłam test ciążowy i wyszło, że nie jestem. Nie mam żadnych objawów ciąży. Niepokoi mnie natomiast biały ślizgi śluz, który wydobywa się z pochwy :( Proszę, pomóżcie :(

Witam!
Najprawdopodobniej brak miesiączki spowodowany jest zaburzeniami hormonalnymi. Oczywiście nie można wykluczyć innych przyczyn dolegliwości. Ze względu na fakt, iż krwawienie nie pojawia się przez długi czas warto udać się do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość Kingulina

Witam.
Pytanie brzmi następująco.
Około 6.07 uprawialismy pieszczoty z moim facetem, że tak powiem wszystko za pomocą palcy.
Okres o raz ostatni mialam 12.06 z reguły bardzo regulane jak w zegarku cykle z odchyleniem 1 dzień.
Ale do rzeczy do dziś o okresie ani dudu. Piersi są dziwnie nie nabrzmiałe, odczuwam ból w podbrzuszu, mam wzdęte podbrzusze, z pochwy wydobywa się białawy śluz.
Dodam, ze jeszcze odczuwam swędzenie okolic intymnych.
Prosze znajdzcie mi odpowiedź na pytanie czemu nie mam okresu?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ja takze mam podobny problem z tym, ze wydzielina pojawiała się dość często przed okresem. Teraz go nie mam ale nie panikuję ponieważ w przeszłości zdarzalo mi się mieć okres co dwa miesiące lub sporo opóźniony mimo, że poprzednie były bardzo regularne i trwały maksymalnie 3 dni. Stosunkiem przerywanym współżyje z chłopakiem od.3 lat.

Odnośnik do komentarza

Witam

Jestem od niedawna mama rocznej córeczki ostatnia miesiączkę miałam 6 marca 12 się skończyła
W kwietniu nie dostalam miesiaczki już mam 11 dni spóźnienia tesy wyszedł negatywny czy mogę być w ciąży a o mam dziwne kucia w brzuchu

Proszę o pomoc bo nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza

Hejka mam małe pytanko jestem po cc już półtora roku do tej pory okres jest nie regularny ostatni raz miałam 10.10. I do tej pory nie mam robiła 3 testy nie jestem w ciozy której mam też tak ma albo co to może być wizytę mam dopiero za tydzień pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...