Skocz do zawartości
Forum

Negatywne testy ciążowe a ciąża


Gość Ja1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć sumie mam do was pytanie od 5 mc z narzeczonym staramy się o dziecko i nie wychodzi nam . moje miesiczki byly bardzo obfite i bardzo bolesne , w tym miesiącu ta była bardzo skąpa lekko plamiłam w porównaniu z innymi a także koloru różowo-czerwonego bardziej różowego w 4 dzien tego okresu bo trwał 5 dni zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie moje piersi się powiększyły sutki ściemniały . Teraz moje pytanie czy wynik testu może być fałszywy ? czy moge być w ciąży? Okres czy coś co go przypominało , bo prawie go nie było .Dostałam 2 dni przed czasem , Czy moge być w ciąży .

Odnośnik do komentarza
Gość sandra120181111

A wiec tak 4stycznia mialam.pierwszy dzien plodny trwal od do 10stycznia . Prawdopodobnie z moich obliczen wynika ze 9stycznia mialam owulacje caly tan czas a takze przed i po wspolzylam bez zabezpieczenia . Ten niby okres dostalam 23stycznia . A powinnam dostac 25 stycznia i skonczyl mi sie 27 stycznia . Czyli od owulacji do tego krwawienia minelo 14dni .a test zrobilam 18dni od stosunku . Raczej od prawdopodobnej owulacji dodam ze wspolzyjemy codziennie lub co drugi dzien .czekam.na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość sandra120181111

Ja tez slyszalam ze.wlasnie jakis procent ale 5 miesiecy wspolzycia bez zabezpieczenia cidzien badz co.drugi dzien omijajac oczywiscie okres a tu nic . A na stwierdzenie bezplodnosci za szybko.bo rok staran i dopiero mozna zaczac zakladac . Nie wiem wlasnie co z tym testem tez bardzo skapy bezbolesny i rozowy prawie ze okres mnie zastanawia.bo ja mam zawsze przeciwienstwo tego

Odnośnik do komentarza
Gość sandra120181111

Wlasnie wiem ale narazie nie mam.na to funduszy :)tyle.wydatkow . Ale ide do ginekologa.jutro moze cos mi powie . A wgl czy jezeli np.jestem w ciazy to powinnam miec uczucie ze calu czas mam "mokro" i.jaki jest wtedy sluz . Nie wiem czy to ciaza nie nakrecam sie . Ale 5 miesiecy staran pare testow to jednak boli to poczucie.ze cos.jest.nie tak chodz wiem ze czasem wiele lat ludzie sie staraja o ta istotke . Ale.czy uwazacie ze jest jakas szansa ten okres o ktorym juz wspomnialam . Piersi sa bardzo wrazliwe na dotyk /pieszczote . Sutki sciemnialy i mam na obreczy sutkow kropki te od gruczolow jak dobrze czytalan mam ich wiecej . I czesto kreci mi sie w glowie .ale nie wiem.czy powinnam odbierac to za objawy ciazy .

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

jasne to mogą być objawy ciąży, ale nie muszą... śluz może byc od jakieś infekcji, a tkliwości piersi i te gruczoły od zaburzeń hormonalnych. Idź do ginekologa i zobacz co Ci powie, może zleci usg toby może coś było widać...może nie zarodek ale np pogrubione ściany albo cokolwiek co by wskazywało na ciążę

Odnośnik do komentarza
Gość sandra120181111

Bylam dzis u ginekologa naprawde pierwszy raz sie tam zapisalam a kobieta bardzo nie mila . Nie chciala mi zrobic usg . Tylko wywiad stwierdzila ze powinnam zrobic test kiedy stwierdzilam ze zrobilam juz jeden ale byl negatywny i to18dni po prawodpodobnym Jajeczkowaniu . Lekarka nie zrobila mi usg . Tylko zbadala ogolnie . Masakra ale na 18lutego mam wizyte u swojej ginekolog . Wiec tam sie dowiem. Ona m usg wykona . Zastanawiam sie czy zrobic Test . Boje sie ze znowu okaze sie ze nie .

Odnośnik do komentarza
Gość sandra120181111

Wlasnie zastanawiam sie nad beta . Ale mam jeszcze jedno.pytanko do kobiet/dzieeczyn ,ktore juz w ciazy byly albo sa . Bo to jezeli jest tam dzidzius pierwszy raz :) czy jezeli moje sutki sie powiekrzyl ana obramowce sutkow pojawily sie widoczne gruczoly i z kazdym dniem przybywaja . I sa dosc bardzo widoczne .mam to odbierac jako objaw ciazy ?czy moze to byc spowodowane czyms innym .tak ogolnie nom z piersiami nie mam problemow rzadnych guzkow nic .nom.tylko teraz od.niedawna ich nadwrazliwosc na dotyk/pieszczoty i te gruczoly chyba uzywam poprawnej nazwy jesli nie przepraszam ale.nie wiem jak to.nazwac inacze :)) wiec moze to byc spowodowane ciaza czy moze jakims problemem .z gory dzieki za odpowiedzi i za wsparcie :)

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry!
Zrobiłam test po miesiacu od stosunku. Stosunek odbyłam 6 lipca, test zrobiłam 9 sierpnia. Wykazał wynik negatywny. Zrobiłam oprócz niego jeszcze 2 i dały taki sam wynik. Czy jest on po miesiącu już pewny, czy ciąza nadal została niewykryta?Dodam, że miałam od 6 do 10 sierpnia coś w rodzaju okresu, jednak był on dośc skąpy i inny od tych normalnych. Miesiączkuje nieregularnie.

Odnośnik do komentarza

Witam,
mam pewien problem, a mianowicie. W czerwcu 2014 okres spóźnił mi się o 2 tygodnie, w lipcu nie miałam w ogóle w sierpniu według wcześniejszych miesięcy też już powinna zacząć mi się miesiączka. Problem jest w tym, że mam wszystkie objawy tego, że miesiączka powinna się zacząć (wrażliwość i ból piersi, ból brzucha). Robiłam w lipcu test ciążowy i był negatywny. Zastanawiam się czy mogę być w ciąży mimo negatywnego wyniku testu czy po prostu mogą być to problemy hormonalne.
Nie wiem czy test może być błędny czy to może być torbiel bo kiedyś już miałam.

Wizytę u ginekologa mam na 27.08 niestety jeszcze 2 tyg będę musiała się męczyć.

Co myślicie o moim problemie?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.
Mam pytanie,a mianowicie: W piątek współżyłam z partnerem, w sumie wszedł we mnie pare razy i doszedł poprzez masturbacje, pozniej niestety zaczal mnie dotykac w miejscu intymnym. Na nastepny dzien,czyli w sobote dostalam tak jakby miesiączkę,poniewaz krwawienie jest skąpe,bez skrzepów,nie boli mnie brzych i nie mam nabrzmiałych piersi. Dzisiaj jest poniedzialek a tu niby jest ten okres,ale bardzo słaby. Czy to mozliwe ze jestem w ciąży?
Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Hej, strasznie się martwię, że jestem w ciąży. Otóż okres spóźnia mi się już tydzień (tydzień - patrząc na ostatni okres, bo one niestety nie są regularne). Przez ostatnie dni bolały mnie piersi, teraz tylko przy przyciśnieciu, ale nie ma na nich żadnych widocznych żyłek ani nic takiego. Mój chłopak nigdy nie miał wytrysku "we mnie", jednak pamiętam sytuację, kiedy podczas jednego współżycia - na samym początku jego członek przez chwilę był "we mnie", lecz potem założył prezerwatywę i jeszcze długo kochaliśmy się zanim doszło do wytrysku. Dzisiaj zauważyłam twarde podbrzusze, a od dwóch dni takie dziwne uczucie stamtąd. Nie mam żadnego śluzu. Ostatnio jestem senna, zmęczona i generalnie dziwnie się czuję. Robiłam dwa testy 3 dni po tym, kiedy powinien pojawić się okres - oba były negatywne. Dodam, że troszkę trenuję, tzn są to ciężkie treningi (kettlebells), ale trzy razy w tygodniu. Do tego jem mniej. Nie wiem, może jest to tym spowodowane..

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie. Kochałem się ze swoja dziewczyna 4.09 wczesniej odstawila tabletki, stosunek przerywany. Test zrobilismy 12 nic, pozniej 16 nic i teraz 21 nic. Dzisiaj tj.24.09 miala dostac okres ale go nie ma. Dodam, ze od 4.09 byl wielki stres bo zaczely bolec ja sutki, miala jakis lepki sluz i pare dni chodzila czesto do toalety, pozniej objawy ustawly i po paru dniach znowu. Czy bo 3 negatywnych testach mozliwe jest zeby byla w ciazy ? I czy opoznienie miesiaczki to jest ciaza czy stres?

Odnośnik do komentarza

Witam! Ostatnia miesiączkę dostałam 11.09 która spóźniła mi się tydzień czasu,ale nie trwała ona tak jak zawsze 5 dni tylko niecałe 2,zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny,nie wiedziałam co jest,po dwóch tygodniach powtórzyłam test i też wyszedł negatywnie,od jakiegoś czasu źle się czuje,temperatura utrzymuje mi się od jakiś 2 tyg 37,5 , dziś rano zrobiłam test ciążowy i druga kreska wyszła rozlana,do ginekologa jestem umówiona za tydzień,zastanawiam się czy to może być jednak ciąża....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...