Skocz do zawartości
Forum

Negatywne testy ciążowe a ciąża


Gość Ja1

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatku sierpnia podczas dni płodnych kochałam sie z chłopakiem i pękła nam gumka . po 2 tygodniach dostałam okres . ale ze cały czas pobolewał mnie brzuch zrobiłam test wyszedł negatywnie ale ze nadal bolał mnie cały brzuch martwiłam sie ze to moze byc ciąża , poniewaz było mi również niedobrze i ciagle byłam zmeczona szybko sie meczyłam. zrobiłam 2 test tez wyszedł negatywnie , ale objawy nie mijaja tylko jest jeszcze gorzej bo boli mnie całe podbrzusze (kłucie a czasem taki bardzo mocny ból) raz z lewej a raz z prawej strony (czuje jak by mi sie dos tam przemieszczeało) odczuwam też ból w nerkach (dół pleców) . w poniedziałek dostałam okres ale to wciąż bardzo boli. co to moze być czy istnieje ryzyko ciąży??

Odnośnik do komentarza
Gość Problem jak wyżej

Podobna sytuacja u mnie.
Dam znać jutro czego to przyczyna, bo mykam do lekarza. Pierwszy raz w życiu takie bóle jakby macica się rozrastała. Promieniuje na kręgosłup. Mdłości, ból piersi. Okres 10 dni temu, krótszy niż zwykle, ale od tego czasu bóle czasami nie do wytrzymania. Pęcherz na bank nie jest przeziębiony, to zupełnie inny rodzaj bólu, zresztą już rodziłam i jestem po 30 więc nie wmawiam sobie objawów. Testy oczywiście negatywne. Tak więc, przyczyna leży gdzieś indziej, i tylko lekarz powie mi gdzie. Non stop jestem na prochach.
Mam nadzieję że to nie torbiel ani nic takiego, usg miałam kilka miesięcy temu i jajniki były czyściusieńkie. Może jakaś cysta? Objawy 1000% ciążowy. Chociażby ból piersi i mdłości, ale testy 10 dni po terminie negatywne.
To tak dla odświeżenia wątku, byłam ciekawa kto miał jaką diagnozę po takich mirażach :)
Najwyżej ja dam znać co i jak...

Odnośnik do komentarza

Witam!
Oczywiście testy ciążowy dają czasami wyniki fałszywie ujemne. Dlatego też w wątpliwych sytuacjach wskazane jest wykonanie poziomu hormonu beta-HCG z krwi. Wynik hormonu właściwie zawsze jest wiarygodny, oczywiście chyba, że badanie zostanie wykonane zbyt wcześnie. Wśród przyczyn opisanych przez Panie objawów mogą znajdować się:
- choroby układu moczowego,
- schorzenia układu pokarmowego,
- endometrioza,
- mięśniaki,
- torbiele (cysta to łacińskie określenie torbieli),
- inne schorzenia układu płciowego.
W celu zdiagnozowania przyczyny objawów konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, zbadanie pacjenta oraz ocena wyników badań dodatkowych. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Drogie Panie, a ja mam takie objawy jak mocny ból podbrzusza, kręgosłup mnie łupie jak nie wiem co, generalnie cykl miałam co 25-28 dni, teraz jest już 35 dzień cyklu, a ja nadal nie mam okresu. Robiłam wczoraj test ciążowy wieczorem, wyszedł negatywny. Mimo tego, cholernie od piątku boli mnie brzuch. Czy któraś z Was tak miała? Jakie były tego konsekwencje? Ciąża, czy jej brak?

Z pozdrowieniami ;-)

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewien problem.
a mianowicie, miesiączkę dostałam we wtorek wieczorem ok godz.21 (13.08.13) była ona wywołana przez luteinę. Tabletkę antykoncepcyjną wżiełam w środę rano o 7.00. To moje pierwsze opakowanie. Od tego czasu biore tbletki regularnie. ale w sobote wydarzyła się taka sytuacja, która nie daje mi spokoju. Podczas pieszczot, mój partner mógł mieć na palcu znikomą ilość nasienie (o ile miał bo twierdzi że nie) i włożył tego palca do środka. BYl to 4 dzień cyklu, końcówka miesiączki, w zasadzie to malutkie plamienie. aa i dodam jeszcze, że wytrysk był po tym dotykaniu, ale mogło się coś z niego wydobyć. Moje pytanie brzmi: Czy przez tą sytuację mogę zajść w ciążę? Czy tabletki działały pomimo, że to pierwsze opakowanie? Zablokowały owulację?
robiłam wiele testów:
13 dni po- negatyw
14-negatyw
15-negatyw
18 I test rano, cien drugiej kreski
II test-negatyw(po ok 30 min druga kreska)
III test-negatywny
19 dni po- z samego rana negatywne

Rano ok 9.00 zauważyłam że mam małe plamy krwi na majtkach. ale na papierze nic. dziś drugi dzień po odstawieniu .

Odnośnik do komentarza

tabletki , które zaczyna brać się w pierwszy dzień miesiącki zapewniają ochrone antykoncepcyjną od pierwszej tabletki, więc jesteś chroniona cały czas.
w Twojej sytuacji nie ma szans o bycie w ciązy, ponieważ byłaś zabezpieczona tabletkami.
jesli chodzi o test, to nie patrz na niego po upływie 5 minut - odczytałas wynik to wyrzuć test.

Odnośnik do komentarza
Gość Martynka1210

Witam mam pytanie
uprawiałam seks z partnerem podczas pierwszego dnia po okresie i w pierwszym dniu dni płodnych, nie zabezpieczaliśmy sie
od 4 dni mam nudności, jestem senna i mam zawroty głowy nic nie jem bo nawet sam zapach mnie mdli
zrobiłam test ciążowy ale wynik wyszedł negatywny
za tydzień mam mieć miesiączke a dodam że cykle mam nieregulanie
czy to możliwe że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem.Do stosunku doszlo 4 października. Mam mętlik w głowie z tego czytania na internecie. 2miesiące temu bolały wręcz piekły mnie jajniki przez 3/4dni. Podejrzewałam ciążę..zrobiłam 4 testy lecz wszystkie wyszły negatywne!! Mam twarde powiększone podbrzusze,tak jakby podniesione do góry i to mnie przeraża..mojej talii powoli nie widać. Czułam także takie bulgotanie w brzuchu w tamtym miesiącu..już przeszło.Piersi wydają mi się obrzmiałe,gruczoły potowe wokół brodawki stają się wystające. Nie miałam żadnych innych objawów tz. brak mdłości także często nie chodzę do łazienki.Miałam normalne miesiączki w każdym miesiączu(czyli2) i były one normalne(u mnie trwają zawsze tydzień) oraz mam plamienia międzymiesiączkowe. Nie wiem już co mam o tym myśleć...??

Odnośnik do komentarza

no w październiku dwa i w listopadzie..w odstepach jakis ok. 2tyg. Właśnie naczytałam się na internecie i podobno są miesiączki w czasie ciąży normalne..dlatego mam mętlik w głowie. Tylko zastanawiam sie skąd powiększenie podbrzusza i obrzmiałe piersi..a znowu nie jem tak dużo bo jem normalnie jak przedtem więc przytyć bym nie miała z czego. Do tego czasami zawroty głowy.A do tego planiemia międzymiesiączkowe..Nawet jakbym sie zapisała do ginekologa to musze czekać 2tyg.

Odnośnik do komentarza
Gość anonimowa3991

Witam,
Mija 14 tydzien od stosunku, po ktorym boje sie ze mogę byc w ciazy.
Czyli ciąża ta trwałaby już 16 tygodni - 4 miesiąc.
Po tygodniu od stosunku wystąpiły brazowe plamienia, które trwały tydzien.
Następnie przyszła miesiaczka, normalna, obfita, siedmiodniowa.
Tydzien pozniej zaczęły strasznie bolec mnie piersi jak nigdy wcześniej.
Wtedy wykonalam pierwszy test ciazowy - negatywny.
Bol utrzymywał sie do nadejścia następnej miesiaczki, która rownież była normalna, bolesna i obfita.
Teraz okres sie spóźnia już 9 dni, znowu mam bolace piersi, dodam ze od tamtego czasu sporo urosły.
Mam mała oponke, ale brzuch mogę wciągnąć normalnie, kosci miednicy dość mocno mi wystają.
Na dodatek mam jakaś infekcje, bo odczuwam straszna suchosc w pochwie mimo dość dużej ilości sluzu.
Łącznie zrobiłam 14 testow ciążowych, ostatni kilka dni temu. Wszystkie negatywne..
Czy to możliwe ? Miesiaczka w ciazy ?? I taka ilośc testow ciążowych niewiarygodna ?? Wariuje, na sama myśl, ze mogę byc w tej ciazy..

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

i wszystkie testy wyszły negatywne? Moim zdaniem to sama sobie wkręcasz tę ciążę, skoro dostałaś okres i testy wyszły negatywne. Możesz isć na usg bo taką ciążę byłoby już spokojnie widać, mozesz też zrobić betę ale moim zdaniem nie masz po co

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...