Skocz do zawartości
Forum

Ciąża przez preejakulat podczas seksu przerywanego


Rekomendowane odpowiedzi

witam,chcialbym sie spytac poniewaz niedawno uprawialem swoj pierwszy stosunek z partnerka z ktora jestem juz rok.bylismy na imprezie troche wypilismy.ale bylem w miare trzezwy ona tak nie bardzo.polozylem ja na lozku by wytrzezwiala siedzialem przy niej i jej pilnowalem,nie chcialem nic robic bo nie chcialem by tak wygladal nasz pierwszy raz w sensie zebysmy to zrobili pod wplywem alkoholu,lecz niestety strasznie nalegala i tak jakos wyszlo... gumki zostawilem w portfelu ktory mialem w innym pokoju wiec zrobilismy to tak ze wyjalem na czas.chce sie spytac czy przed wytryskiem jest cos takiego jak taki przedwczesny wyciek.czy cos uchodzi z penisa przed glownym dojsciem i jakie jest ryzyko "wpadki".mianowicie nie bylo krwi a ona jest dziewica czyli błona nie pękła wiec... ale chcialbym sie jakos upewnic za wszelka pomoc dziekuje bardzo.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witam,chcialbym sie spytac poniewaz niedawno uprawialem swoj pierwszy stosunek z partnerka z ktora jestem juz rok.bylismy na imprezie troche wypilismy.ale bylem w miare trzezwy ona tak nie bardzo.polozylem ja na lozku by wytrzezwiala siedzialem przy niej i jej pilnowalem,nie chcialem nic robic bo nie chcialem by tak wygladal nasz pierwszy raz w sensie zebysmy to zrobili pod wplywem alkoholu,lecz niestety strasznie nalegala i tak jakos wyszlo... gumki zostawilem w portfelu ktory mialem w innym pokoju wiec zrobilismy to tak ze wyjalem na czas.chce sie spytac czy przed wytryskiem jest cos takiego jak taki przedwczesny wyciek.czy cos uchodzi z penisa przed glownym dojsciem i jakie jest ryzyko "wpadki".mianowicie nie bylo krwi a ona jest dziewica czyli błona nie pękła wiec... moja dziewczyna jest 7 dni po okresie czy to sa dni nie plodne? chcialbym sie jakos upewnic za wszelka pomoc dziekuje bardzo.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

Skoro "byłeś w niej" to juz nie jest dziewicą, a blona została przerwana mimo tego ze nie było krwi,ewentualnie byla dziewicą bez błony juz bo czasem sie nadrywa kobiecie przy roznych czynnosciach.

Wyciek o którym mowisz to prejakulat który zawiera jakies tam ilosci plemników wiec jest szansa zapłodnienia :)

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

Tutaj dokładnie ci nie powiem , byc musiał spytac kobiet ;p ale wiem ze do chyba 30 dni mozna usunąc ciąze farmakologicznie czyli lekami ;) Wiem ze moj kolega kiedys byl z dziewczyna u ginekologa bo wpadła i zapłacił za jakies tabletki około 130zl

Odnośnik do komentarza

Są tabletki po stosunku, ale na receptę. I trzeba je zażyć chyba 48h po.
Mój pierwszy raz wyglądał podobnie, chłopak na szczęście zdążył wyjść w porę i było okej. Poza tym w moim przypadku także nie było krwi, chociaż byłam dziewicą.
Ale radzę nosić prezerwatywy przy tyłku, bo 'nie znacie dnia ani godziny', a potem jest strach i panika.
Usuwanie ciąży w jakiejkolwiek postaci jest w Polsce nielegalne. Ale ludzie to robią. W naszym kraju rozwija się podziemie aborcyjne, zupełnie nielegalnie... Można trafić na wielu oszustów i lepiej nie zapędzać się w ten świat. Są jednak i tacy, którzy się znają - istnieją tabletki usuwające ciążę do 12 tygodnia (nie później!) i jest to aborcja farmakologiczna, najbezpieczniejsza. Oczywiście to kosztuje i jest nielegalne. Trzeba liczyć się też z myślą o własnym sumieniu...

Odnośnik do komentarza

Kochałem się ze swoją dziewczyną pierwszy raz w gumce. Doszło do wytrysku. Umyłem dokładnie penisa i oddałem mocz. Po jakiś 40 minutach kochaliśmy się drugi raz, ale tym razem bez zabezpieczenia. Nie doszedłem w środku, tylko na zewnątrz po jakiś 10 sekundach od wyjęcia penisa z pochwy. Znowu umyłem dokładnie penisa mydłem i ciepłą wodą i dokładnie go wytarłem, ale moczu już nie oddałem. Po godzinie znowu doszło do stosunku bez zabezpieczenia, na początku był dość długi oral z jej strony. Do orgazmu z mojej strony nie doszło.
Jakie są szanse na ciąże przez preejakulat, był to 17 dzień jej cyklu, miesiączkuje co 28-29 dni. Podniecenie wzięło górę nad rozsądkiem i teraz będzie trzeba czekać do 21..

Odnośnik do komentarza

~tajson
Kochałem się ze swoją dziewczyną pierwszy raz w gumce. Doszło do wytrysku. Umyłem dokładnie penisa i oddałem mocz. Po jakiś 40 minutach kochaliśmy się drugi raz, ale tym razem bez zabezpieczenia. Nie doszedłem w środku, tylko na zewnątrz po jakiś 10 sekundach od wyjęcia penisa z pochwy. Znowu umyłem dokładnie penisa mydłem i ciepłą wodą i dokładnie go wytarłem, ale moczu już nie oddałem. Po godzinie znowu doszło do stosunku bez zabezpieczenia, na początku był dość długi oral z jej strony. Do orgazmu z mojej strony nie doszło.
Jakie są szanse na ciąże przez preejakulat, był to 17 dzień jej cyklu, miesiączkuje co 28-29 dni. Podniecenie wzięło górę nad rozsądkiem i teraz będzie trzeba czekać do 21..

Witam!
Ponieważ dwukrotnie współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży Pana partnerka powinna wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...