Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów w ciąży


Gość viki88

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 4 miesiącu ciąży i od jakiegoś miesiąca strasznie wypadają mi włosy, zwłaszcza po myciu i rozczesaniu jest ich dosłownie cała garść :( Biorę witaminy dla kobiet w ciąży, myję włosy szamponem Radical i używam mgiełki też z tej samej serii i nie widzę żadnych efektów :/ To że włosy wypadają po porodzie to wiem, ale teraz :( jak tak dalej pójdzie to będę łysa a przecież kobiety w ciąży przeważnie mają ładne włosy.

Proszę Was bardzo o jakąś radę? Czy to w ogóle przejdzie?

Będę wdzięczna :*

Odnośnik do komentarza

viki nie kazda kobieta ma w ciazy ladne wlosy moja kolezanka miala tak slabe wypadaly jej garsciami e sciela na krotko to zalezy od hormonow nie martw sie nawet jak stracisz to po ciazy odzyja kup sobie inneo i dermene :)

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Odnośnik do komentarza
Gość Różyczka
W dniu 17.06.2022 o 07:28, Gość Ballerina napisał:

po ciąży dobrze jest uzupełnić niedobory. Ja brałam Merz Spezial Dragees, właśnie na włosy i paznokcie

bardzo fajny skład, ja też tym sie posiłkowałam jak mi się włosy osłabiły. Mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Gość mlodamama
W dniu 17.06.2022 o 07:28, Gość Ballerina napisał:

po ciąży dobrze jest uzupełnić niedobory. Ja brałam Merz Spezial Dragees, właśnie na włosy i paznokcie

właśnie szukałam czegoś takiego. A przy karmieniu można to zażywać?

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2022 o 12:52, Gość mlodamama napisał:

właśnie szukałam czegoś takiego. A przy karmieniu można to zażywać?

ja te draże Merz Spezial brałam po ciąży i nic mi nie było, ale warto skonsultować się z lekarzem

Odnośnik do komentarza
Gość Zielarka
21 godzin temu, Gość Kalinka napisał:

ja te draże Merz Spezial brałam po ciąży i nic mi nie było, ale warto skonsultować się z lekarzem

dokładnie, przeciwskazań brak ale lepiej udać się na konsultacje. Każdy organizm inny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...