Skocz do zawartości
Forum

Jak żyć po poronieniu?


Gość ka...02

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę Ci współczuje, to musiało być straszne, nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić. Wiem, że żadne słowa pewnie Cię nie pocieszą, bo jak można po czymś takim pocieszyć ale miej nadzieję że więcej się to nie powtórzy. Musisz teraz pomyśleć o sobie, żeby o siebie zadbać, przygotować się do nowej ciąży, bo na pewno jeszcze będziesz mieć dzieci, kwestia tylko czasu.
Daj sobie czas na pożegnanie się i żałobę po stracie dziecka, wypocznij, pozbieraj mysli i siebie a jak poczujesz się znowu silna zacznij starać się o następną ciążę

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena2301

Współczuję Ci ... Choć nie spotkała mnie nigdy tak okrutna rzecz to wiem jaki to ból dla matki, która niespodziewanie utraciła swoje maleństwo. Wiem też,że przeżywasz to bardzo, jest to niesamowity cios w Serce Matki. Odpowiedź " Trzeba zyć dalej" Nie jest dobra jak uważało by wielu...
Napewno Twój Aniołek teraz patrzy na Ciebie z nieba i było by mu/bądź jej smutno,że Zamiast uśmiechu, na Twej twarzy widnieje rozpacz i płacz. Postaraj się wrocić do rzeczywistego świata i od nowa cieszyć życiem, zapamiętaj swojego szkraba jak najlepiej- jak baraszkował przez ostatnie miesiące swego życia w Twoim brzuszku, Odwiedzaj go na grobie.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi przykro! Wiem że nie ma słów które choć trochę złagodziłyby Twój ból... Przeszłam to co Ty... nawet nie chcę o tym pamiętać ... Ten ból kiedyś się zmniejszy, troszkę ucichnie, szczególnie jak będziesz miała inne Maleństwo - u mnie tak było. Mam synka i jest mi lepiej, ale ciągle myślę o tamtym Maleństwie... Mocno Cię przytulam i proszę Cie nie poddawaj się! Żyj bo warto! Nawet po takiej tragedii znowu dla Ciebie zaświeci słońce i tego Ci życzę z całego serca! Uwierz mi, wiem że teraz te słowa to czysta abstrakcja… ale będzie dobrze! TULE MOCNO!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...