Skocz do zawartości
Forum

Ciąża po stosunku w owulację


Gość kasia_1992

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie staram sie z mezem o dzidziusia zakupiłam testy owulacyjne i ostatnia próba sie niepowiodła moze dlatego ze jak test wyszedł poprawny ja odczekałam 24 godz i dopiero wtedy sie staralismy czy moze byc tego powód a dodam ze juz na drugi dzien test był juz negatywny Czy test jak wyjdzie poprawny to trzeba starac sie w ten sam dzien czy poprostu jest cos zemna nie tak prosze o pomoc z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość kasia_1992

Czy duze jest prawdopodobieństwo ciaży po stosunku w dniu, w którym prawdopodobnie miałam owulację? stosunek był w prezerwatywie, wytrysk nastąpił w pochwie w prezerwatywie. Nie pękła, jedynie troszeczkę się zsunęła podczas wyjmowania członka z pochwy. Mam jeszcze 4 dni do okresu, ale martwię się strasznie... od tamtej pory mineło 10 dni i bolą mnie jedynie piersi tak jak przed okresem, tylko chwilami trochę mocniej. Proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Nurtuje mnie pytanie a mianowicie miałam mieć okres 23 kwietnia i co nie dostałam robiłam więc dziś test ale wyszedł negatywnie.Jakoś dziwnie się czuję tak jakby mi wszystko stało w gardle...Tak jakoś niedobrze mi i ogólnie się słabo czuję.A dodam że staramy się z mężem o dziecko i kochalismy się w owulacje.Czy więc test może kłamać?Czy po prostu zbliża mi się okres?Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość andriel

Możesz powtórzyć test, ale te rzadko się mylą. Przyczyn takiego samopoczucia może być wiele. Jak staracie się o dziecko, to może stosujcie żel ułatwiający zapłodnienie? Bardzo dobry jest podobno conceive plus.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...