Skocz do zawartości
Forum

Stosunek w czasie okresu a ciąża


Gość asia1823

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Mam jeszcze jedno pytanie... mianowicie.. tak jak mówiłam mam 31 dniowe cykle, dzisiaj jest 28 dc... zauważyłam biały z domieszką przezroczystego śluz i jest rozciągliwy jak płody strasznie boli mnie dół kręgosłupa . Moje pytanie dotyczy bardziej śluzu co to może być?? Dodam że czuję dziwne napięcie podbrzusza i od czasu do czasu pobolewanie

Odnośnik do komentarza

Spóźniła mi się @ 2 dzień nie wytrzymałam i zrobiłam test pokazało bardzo słabiutką kreseczkę ale widoczną tylko nie pokoi mnie to że jest słaba a nie taka mocna jak kontrolna czy możliwe jest że to wczesna ciąża i dlatego? i boje się bo boli mnie całe podbrzusze i dół pleców oczywiscie wyczytałam w internecie że może to być ciąża pozamaciczna Bardzo się boję czy możliwe są takiebóle przy tak wczesnej ciąży czy jest się po co martwić??
0 0

Odnośnik do komentarza
Gość dorotka919191

Hej kobitki Dostałam okres 7 grudnia cykl 28 dni, kochałam sie z chłopakiem podczas okresu bez zabezpieczenia 10 grudnia . Okres skaczył mi sie 13 grudnia . Teraz mam dni płodne, dzis zauwazyłam że pojawił sie brudny śluz, jak na samym końcu okresu jak narazie jedno razowo . Nigdy do tej pory nie mialam takich plamień, mimo ze nie raz sie kochalam podczas okresu . Z dwa razy odczułam mój prawy jajnik takie uklucie chwilowe . Może to byc ciaża ? Może któraś z was tak miała . Dodam że jeśli to ciąża to płakać nie będę, predzej ze szczescia

Odnośnik do komentarza

Witam,
okres w kwietniu miała 20 natomiast 23 doszło do stosunku, w którym to mój mąż doszedł we mnie. ostatnie cykle miałam powyżej 30 dni. Przez ostatnie 3 lata najkrótszy cykl jaki miałam to 28 dni. Moje pytanie brzmi czy test wykonany po około 16 dniach od stosunku będzie wiarygodny? wiem że małe ryzyko ciąży, ale moja koleżanka zaszła w ciąże podczas drugiego dnia okresu. Czy poczekaj z testem do około 20 maja?

Odnośnik do komentarza
Gość zestresowana6543

Witam, chciałam zapytać współżyłam z partnerem podczas okresu, czy jest jakieś prawdopodobieństwo że zaszłam w ciąze.? teraz okres spóźnia się :( chce jeszcze zaznaczyć że podczas tego miesiaca stresowałam się i też spożywalam alkohol

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze tyle nie słuchaj ludzi którzy tu piszą oni wyrażają swoją opinię chociaż mogą w ogóle na tym nie znać. Napiszę Ci moją historię dwa dni przed okresem kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia wszystko do środka. Dwa dni po dostałam normalny okres co mnie uspokoiło .. później miałam w cyklu grzybice pochwy ,nudności, bóle podbrzusza napisałam na jednym z forum o moim problemie kazdy no kazdy pisał ze to ciąża na to wskazywały objawy, lecz dostałam okres morał krótki nie słuchaj sie osób co,tu piszą tylko idz do apteki kup test i bedziesz miała odpowiedź,, jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mój chłopak ocieral sie penisem o moja moją pochwe. Nie bylo wprowadzenia czlonka do pochwy ani wytrysku. Tylko ten plyn preejakulacyjny ale bylo go bardzo malo. Bylo to w dzien kiedy skonczyl mi sie okres. Dzis powinnam dostac okres a go nie ma. Czuje bóle w podbrzuszu od ok 4-5 dni. A okresu jak nie bylo tak nie ma.czy to ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...