Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po stosunku w prezerwatywie


Gość kasia_1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia_1992

31 lipca kochałam się z chłopakiem, byłam w 8 dniu cyklu (dzień po zakończonej miesiączce). Kochaliśmy się w prezerwatywie, wytrysk był w mojej pochwie w prezerwatywę. Cykle mam 30 - 31 dniowe. Czy mogłam zajść w ciażę? Teraz dziwnie boli mnie podbrzusze, ale moze to bóle owulacyjne... pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

jeśli prezerwatywa nie pękła to raczej małe prawdopodobieństwo że możesz być w ciąży, poza tym przy cyklach 30-31 dniowych dni płodne są później, na pewno nie 8 dni cyklu. Moim zdaniem nie będziesz w ciąży i nie masz co panikować.

Odnośnik do komentarza

Witam kochałam się z moim chłopakiem był to nasz 3 raz,używaliśmy prezerwatyw,(podczas stosunku spóścił się ale nie we mnie, potem poszedł sie umyć, i założył 2 prezerwatywe w której też sie spóścił ale też nie we mnie) marwtię się że niedokładnie sie umył i cos mogło zostac na rękach, i dotknął potem 2 prezerwatywy przy zakładaniu jej, czy jest możliwe że będe w ciąży :c Dziękuje i Pozdrawiam ;) (dodam że było to 10 dni po moim okresie)

Odnośnik do komentarza

Witam, mam dziwny problem. Jakiś czas temu rozpoczęłam współżycie wraz z moim chłopakiem (mam 18 lat). Jestem gotowa na seks, ale nie na dziecko i nie ukrywam, że bardzo obawiam się ciąży. Mój problem polega na tym, że mój cykl miesiączkowy trwał około 28 dni. Dostałam miesiączkę 10 lipca, ale przeżywałam bardzo silny stres i dostałam kolejną już po 19 dniach. Współżyłam później z moim chłopakiem, zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i bardzo uważaliśmy, jednak okres dostałam po 35 dniach od poprzedniej miesiączki, wiedziałam, że się zbliża, bo miałam takie objawy jak zazwyczaj (więcej jadłam, powiększone piersi) jednak nie dość, że okres dostałam tak późno to dodatkowo w pierwszy dzień był dość mocny i bolały mnie jajniki, a przez kolejne 4 był bardzo słaby. Teoretycznie nie mam żadnych objawów ciąży, ale i tak się boję i nie wiem co mam o tym myśleć...

Odnośnik do komentarza
Gość edzia129

witam, wczoraj kochałam się z moim partnerem 3 razy, za każdym razem w gumce prawidłowo założonej, nie pękła, nie zsunęła się a wytrysk był już po wyjęciu członka z pochwy, czy mogłam zajść w ciąże jakimś cudem, dodam że mam dni płodne prawdopodobnie

Odnośnik do komentarza

~edzia129
bardziej chodzi mi o to czy np reką mogły zostać przeniesione plemniki itp

Nie wmawiaj sobie ciązy.Owszem mogly zostac przeniesione ale to raczej nie spowoduje zaplodnienia.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~edzia129
witam, wczoraj kochałam się z moim partnerem 3 razy, za każdym razem w gumce prawidłowo założonej, nie pękła, nie zsunęła się a wytrysk był już po wyjęciu członka z pochwy, czy mogłam zajść w ciąże jakimś cudem, dodam że mam dni płodne prawdopodobnie

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza
Gość trololololo

witam. mam raczej regularny okres. co 28 dni. pierwszy raz kochalam sie z chlopakiem 23 oraz 24 .07 (wtedy doszedl we mnie. i od razu powoli wyszedl.- byl w prezerwatywie . byla ona cala, nieprzerwana) z 2dniowym opoznieniem dostalam okres. taki jak zwykle 5 dniowy, dosc obfity. po okresie kilka dni mialam sluz na wkladce i zauwazylam male plamki krei ale takie delikatne przez 2 dni. teraz znowu sluz jest taki normalny, jak zawsze mialam) za 3-4dni powinnam byla dostac okres. jest mozliwosc abym zaszla w ciaze przy tym pierwszym razie a pozniej dostala normalnie okres? chce dopowieedziex ze 23.07mialam "niby" ostatni dzien plodny wg kalendarzyka. ale cala akacja miala miejsce pozno wieczorem..strasznie sie boje.

Odnośnik do komentarza

Witam mam ten sam problem kochałam się ze swoim Chłopakiem z prezerwatywą w pierwszy dzień po okresie doszedl zaraz po wyjściu potem dostałam okres z 3 dniowym opoznieniem i teraz powinnam 3 dni temu dostać okres lecz w dniu spodziewanej miesiączki pojawilo się delikatne krwawienie (plamienie) a okresu brak.Czy mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...