Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy raz a ciąża


Gość ss...ra

Rekomendowane odpowiedzi

na to nie ma reguły gdyż nie kiedy kobieta nie ma żadnych objawów oprócz apetytu i braku okresu a inna wymiotuje i czuje się fatalnie od pierwszego dnia ciąży do rozwiązania najlepiej iść do lekarza nie panikować a wszystko wyjdzie prędzej czy później najlepsza rada to pomyśleć zanim się coś zrobi banalne ale działa dzieci się same na świat nie pchają trzeba ponosić odpowiedzialność bo potem panika tylko po co co ma być to i tak będzie

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy moge byc w cieży jak uprawialiśmy sex w prezerwatywie i chłopak trysnoł po za mnę okres mam strasznie nie regularnie chociasz po tym sexie dostłam okres na3 dni ale bardzo skepy . Zrobiłam jeden test i wyszło w nim ze nie jestem w cięży. Jest juz. Okolo 8 dni po tym sexie a zaczełam stasznie do lazienki latać siku i mam slinotok dodam ze po tym sexie dwa razy byłam chora i rałam antybiotyki

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem razem z dziewczyną dręczy nas jedna rzecz
otóż doszło do stosunki naszego pierwszego bo dziewczyna była dziewicą
co prawda podczas stosunku robilismy to bez zabezpieczenia jestem pewny że nie zapłoniłem może inaczej że nie wyleciała mi s****a do jej wnetrza
i mam takie pytanko bo jej teraz sie spóźnia okres o tydzień co to może być
ostani czas ma troche stresu nerwy czy to może być przez to czy może być także przez to że robiliśmy to pierwszy raz i jej przebiłem penisem ta błone dziewiczą za pomoc bardzo dziękuje

Odnośnik do komentarza

Spóźnienie miesiączki oczywiście może być wywołane tym że dziewczyna jest w stresie i ciągłych nerwach ;) sam fakt że się denerwuje czy przypadkiem nie jest w ciąży :) Może być też powodem że nie ma regularnych miesiączek np tak jak ja nie tak dawno 54 dni nie miałam okresu ;p jednak nie martwiłam się tym czy jestem w ciąży ;d bo nie współżyłam jednak pieszczony z partnerem były :) niech dziewczyna się nie zamartwia jeśli po 2 tyg bez stresu i zmartwień nie będzie miała dalej okresu to już niech lepiej zrobi test ciążowy bo zapłodnienie w opisie jest możliwe :)

Odnośnik do komentarza

Siemka

Mam takie pytanko małe:D Mianowicie wczoraj miałem taką sytuację z dziewczyną.(jestem z nią 2 miesiące ale znamy się z 6 lat:) ) Oglądaliśmy fil a potem została na noc. I jak to bywa zaczeliśmy się całować, ja ją pieściłem itp. Aż w końcu była taka sytuacja że leżała na mnie. I chciałem jej o to zapytać czy to zrobimy ale bałem się jej reakcji i że to też bd mój pierwszy raz to nie chciałem aby przez to zaszła w ciąże odrazu:( Prezerwatyw nie miałem bo nie byłem na taką sytuację przygotowany:(

I czy zawsze trzeba używać prezerwatyw?Nie można uprawiać jakoś bez:D tzn wiem że można ale jak to robić żeby nie zaszła w ciąże:)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

jeśli nie chcesz się zabezpieczać to Twoja dziewczyna powinna brac tabletki, wtedy nie musisz używać gumek. Ale gumka oprócz tego że zapobiega ciąży, chroni CIę też przed zakażeniem chorobami wenerycznymi. Poczytaj o sposobach zabezpieczenia

Odnośnik do komentarza
Gość natkakocha998

Witam ostatnio przezylam swoj pierwszy raz . Nie wiem czy można to tak nazawć po0niewaz trwalo to zaledwie 10 s a moj chlopak wykonal max 4 ruchy .czy moze dojsc w tym prypadku do zaplodnienia , zaznacze ze nie bylo wytrysku

Odnośnik do komentarza

natkakocha998, jeżeli doszło do penetracji pochwy i nie używaliście żadnego zabezpieczenia, to nie można wykluczyć ciąży, nawet jeśli nie doszło do wytrysku. Zbyt mało informacji napisałaś, np. nie wiadomo, kiedy miałaś ostatnią miesiączkę, jak długo trwają Twoje cykle itp. To ważne informacje. Jeśli masz obawy, radzę skonsultować się z ginekologiem. Taka wizyta jest wskazana tym bardziej, że rozpoczęłaś współżycie seksualne. Może warto pomyśleć o antykoncepcji, by nie przeżywać, czy jesteś w ciąży po każdym zbliżeniu z partnerem? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

tydzień temu miałam swój pierwszy raz, ale się nie zabezpieczalismy na początku wymiotowałam i miałam omdlenia to mój chłopak kazał mi zrobić test i wyszedł negatywny później wychodziły pozytywne.Czy mogę być na prawdę w ciązy? I czy jak pójde do ginekologa to potwierdzi w pierwszym tygodniu,dopisze że na zrobione test jest 1-25 dla pozwytywu.Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam. Wspolzylam z chlopakiem dnia 06.09 stosunek przerywany,z zabezpieczeniem i bez wytrysk w srodku. Po stosunku lekko pieklo mnie i swedzilo w pochwie ,po jakichs 2 dniach to ustalo. Wspolzylam dwa dni po ostatniej miesiaczce do nastepnej mam jakies 2 tygodnie Poczatkowo pulsowaly mi jajniki i brzuch,bylam w wielkim stresie,ze to objawy ciazy. Dnia 17.09 zrobilam test ciazowy byloto 11 dni po stsosunku ,pokazal sie jedna kreska w ten dzien moj brzuch powiekszyl sie po prawej stronie. Wczensiej mialam wrazenie przelewania i uczucie bombelkow w brzuchu,ponadto tak jakby mrownie w jajnikach i pulsowanie. Zaniepokoila mnie jeszcze jedna rzecz moj sluz jest lepki jak kurze bialko,ale troche sciete jest go dosyc duzo nigdy takiego nie mialam . Ponadto moje nogi staly sie lodowate i ciezko je ogrzac. Jestem dosyc szczupla ,a brzuch zrobil sie wypukly ,od czasu od czasu czuje mrownie i tak jakby lekkie uszczypniecie ,wypuly brzuch mozna wyczuc dotykajac dol brzucha po prawej stronie niedaleko kosci biodrowej . Zauwazylam tez ,ze sutki troche sie powiekszyly.Czy ciaza jest mozliwa lub czy moze byc to wywolane bardzo silnym stresem ? Co moze byc przyczyna takich objawow i jak im zapobiec ?

Odnośnik do komentarza

Mam 17 lat. 02.05.16 przeżyłam pierwszy raz z chłopakiem. Robiliśmy to bez żadnego zabezpieczenia i do wytrysku nie doszło. Kolejnego dnia znowu to zrobiliśmy rownież bez prezerwatywy jednak tym razem mój chłopak doszedł ale zdążył wyjąc. Wydaje mi sie ze wtedy wypadały dni niepłodne. Ostatni okres miałam 11.04.16 i trwał do 16.04.16. Moje cykle są nieregularne. Dodam ze we wrześniu przyjmowałam leki hormonalne Atywia a od września do grudnia Luteina. Od stycznia moje cykle sie w miarę uregulowały i trwały ok 29-27dni. Dodam ze jestem prawie ciagle głodna, zauważyłam ze cześciej chodzę do toalety i pojawił mi sie brązowy pionowy pasek na brzuchu. Czy moze to oznaczać ciąże?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...