Skocz do zawartości
Forum

Plamienia w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli brałam tabletki 2 lata, a później zrobiłam miesięczną przerwę w braniu, ponieważ namieszałam w hormonach to możliwe jest to, że przez właśnie tą przerwę miesięczną pojawiły się u mnie plamienia przy trzecim blistrze?
W maju miałam wiele stresów, ale krwawienie pojawiło się normalnie.
W czerwcu wystąpiło ono w drugim dniu w czasie tygodniowej przerwy ( zawsze występowało w trzecim ), ale w międzyczasie miałam ostrą biegunkę trwającą dwa dni i rewolucje w żołądku.
W lipcu w trzecim dniu w czasie przerwy, ale 5 dni po krwawieniu dostałam jednodniowego plamienia ( również miałam ogromne stresy, przez które kilka dni bolał mnie brzuch ) no i teraz jestem przy 15 tabletce a plamienie z fragmentami błony mam od 2 dni, krwawienie z odstawienia będzie/ma być dopiero za 9 dni.
Tabletki stosowałam regularnie a i tak plamienie się pojawiło ( nigdy wcześniej tak nie miałam )
Proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze na Twoim miejscu poszłabym do lekarza i zobaczyła czy nic się nie dzieje, czy nie masz torbieli albo nadżerki - niestety w takich przypadkach badanie jest nieuniknione, ale chyba się lepiej przemęczyć trochę i byc spokojną?
Po drugie czy brałaś pod uwagę ciążę. Piszesz że w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych miałaś ostrą biegunkę, może tabletki nie zdążyły się wchłonąć. Warto było by zrobić test, ale nie sądze aby to była ciąża
PO trzecie skoro miałaś dużo stresów to to też wpłynęło na Twój organizm.
Najlepiej zrobisz jak udasz jak najszybciej do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...