Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie i pieczenie miejsc intymnych a ciąża


Gość olka1221

Rekomendowane odpowiedzi

witam Was!
ostatnio zamiast okresu dostałam potwornego swędzenia i pieczenia w okolicach intymnych dodatkowo towarzyszy temu dziwna biała wydzielina z pochwy, to śluz ale takiego jeszcze nie miałam. To moze być jakaś infekacja wirus ale niepokoi mnie to że nie mam okresu, czy mogę być w ciąży a To mogą być pewne objawy ? Okres spóznia mi się już 3 dzień.

Odnośnik do komentarza
Gość Gabarysia

Ja tylko dodam, że na okres ma wiele czynników: stres, leki, tryb życia, wysiłek fizyczny, dieta... Ja bym dla pewności wykonała test ciążowy a Twoje objawy wiązała raczej z infekcją, najpewniej grzybicą. Kup Tantum Rosa, Lactacyd Femina, Lacibios Femina i Clotrimazolum. Pomogą złagodzić objawy do czasu wizyty u specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie;)

Myślę, że złapała Pani jakąś infekcję. Proponuję odwiedzić ginekologa. Obecność tej infekcji, nie wyklucza ciąży. Czy miała Pani jakiś w tym cyklu ryzykowny stosunek??
Proszę, jednak pamiętać, że istnieje szereg innych przyczyn, które mogą powodować opóźnienie w występowaniu krwawienia menstruacyjnego.
Najlepiej będzie wykonać test ciążowy. Może go Pani kupić prawie w każdej aptece. Przed jego wykonaniem, proszę dokładnie przeczytać ulotkę.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Panie Doktorze mam problem ze stale nawracającymi infekcjami. Wszystko zaczyna się po stosunku, gdy tam skóra na dole jest bardzo podrażniona a pozniej zaczyna strasznie swedziec. stosowałam do tej pory aby temu przeciwdziałać provag w żelu ale niestety sie nie sprawdzil. Czy po Multi-Gyn ActiGel będzie lepiej? Bo nie wiem co juz robic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...