Skocz do zawartości
Forum

Pęknięcie prezerwatywy a ciąża


Gość An...aj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość An...aj

Witam. Mam podejrzenie,ze moge byc w ciazy poniewaz mojemu facetowi pękla prezerwatywa podczas stosunku a ja w ten dzien mialam dzien plodny ale nie jestem pewna czy to byl dzien owulacyjny. jakie jest prawdopodobienstwo ,ze moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza
Gość Lady in Red

wiesz nikt ci tego nie wyliczy. Pęknięta prezerwatywa i dni płodne niosą duze szanse na to że jesteś w ciąży. Zrób test ciążowy 14 dni po stosunku albo test z krwi 8 dni po stosunku i wtedy sie dowiesz czy rzeczywiście jesteś w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Witam Cię,
Jeżeli nie stosujesz metody termiczno-objawowej, lub testów owulacyjnych, to trudno będzie Ci określić, które dni są płodne a które nie. Nawet jeżeli stosujesz szczegółowo powyższe metody to istnieje ryzyko błędu.
Oczywiście jeżeli podejrzewasz, że mogło dojść do zapłodnienia, najlepiej będzie wykonać test ciążowy lub udać się do ginekologa.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam! Pytanie jak najbardziej powtarzajace sie ale chyba niedlugo wykorkuje z nerwow wiec musialem tu napisac :)) Razem z moja dziewczyna kochalismy sie w prezerwatywie. Podczas seksu pekla, zauwazylem to dosc szybko i wyjalem penisa. Nie bylo wytrysku, w dodatku nie byl to pelny stosunek, moja dziewczyna najprawdopodobniej jest jeszcze dziewica bo bardzo ja bolalo gdy wkladalem penisa glebiej. Okres spoznia jej sie juz drugi tydzien. Zrobila test 10 dni po pms wyszedl neg, czy jest duza szansa

Odnośnik do komentarza

Witam. Kochałem się z dziewczyną zabezpieczyliśmy się prezerwatywą prezerwatywa nie pękła wszystko było ok wytrysk nastąpił na zewnątrz w prezerwatywę po ok 30 min ponownie się kochaliśmy lecz przy wkładaniu nowaprezerwatywa pękła i członek wsunął się na ok 2 cm do pochwy lecz odrazu go wyciągnąłem wytrysku też nie było mam problem bo po pierwszym stosunku nie umyłem penisa zastanawiam się jakie istnieje ryzyko ciąży w tym przypadku skoro prejakulant wydzielał się normalnie prosze o odpowiedz .

Odnośnik do komentarza

Dziś minęły 4 tygodnie od porodu siłami natury z nacięciem krocza, karmię piersią i od piątku przyjmuje środki antykoncepcyjne Ovulan, za zgoda pani doktor powróciłam do współżycia. Na ulotce napisane jest iż do 7 pierwszych dni lepiej używać do stosunku dodatkowo np. prezerwatywę. Niestety kiedy doszło dziś do finału, prezerwatywa pękła. Pytanie jak duża szansa jest na ponowne zajście w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Mam spory problem ponieważ ostatnio kochaliśmy sie z moim chłopakiem i niestety pekła prezerwatywa. zanim sie zorientowaliśmy doszło do wytrysku obawiam sie ze moge zajsc w ciaże. Ostatnia miesiaczke miałam 17 sierpnia moj cykl trwa co okolo 32 dni. Jezeli jest mozliwsć to prosze o odpowiedz czy mogłam zajść w ciaże. Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza

Witam ! Ostatnia miesiączkę dostałam 27.09. Uprawiałam sex z chłopakiem 10.10 w prezerwatywie. W pewnym momencie zorientowalismy sie ze prezerwatywa pękła i kawałek prezerwatywy został we mnie(koncówka prezerwatywy ten kapturek) ale nie doszło do wytrysku. Na drugi dzien koncówke od prezerwatywy wysikałam. Czy moge byc w zainstniałej sytuacji w ciazy ? Dodam ze przez ostatnie dni przed sexem miałam bardzo duzo śluzu i byc moze to byly dni płodne. bardzo proszę o odpowiedz. Serdecznie dziękuję

Odnośnik do komentarza

hej zaczne od tego ze moje cykle wahaja sie 29-33 ostatnio przez 3 mc były one co 29 dni . ostatni okres mialam 16 listopada . 6 grudnia uprawialam seks z chłopakiem i pekła nam prezerwatywa nie bylo wytrysku bo sie zorintowalismy ale boje sie bo u faceta wydzielaja sie te płyny ktore moga miec plemniki . boje sie tez wziac ten tabletki 72 po sama sie nakrecam , czy jest to prawdopodobne ? boje sie

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kochałam się ze swoim narzeczonym i niestety dopiero tuz po wytrysku zauważyliśmy,iż prezerwatywa była pęknięta.. Od razu pobiegłam sie sprysznicowac i porządnie przemyć,ale jestem niespokojna. Zdarzyło sie to pierwszy raz,jestem półtora roku po porodzie,ale nie możemy sobie pozwolić na drugie dziecko.Nie miewam regularnych miesiączek,prawdopodobnie nawrócił mi rowniez torbiel,ktory samoistnie mi sie "wchłonął" jakies pół roku temu. Możliwe jest,iż nie bede w ciazy??

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry, na poczatek kilka slow o mnie. Kobieta, 25 lat. Od 2 lat jestem w zwiazku. Wczoraj pekla nam prezerwatywa.. Nigdy wczesniej ani mnie ani mojemu chlopakowi to sie nie przytafilo. Wydaje mi sie, ze wiem w ktorym momencie pekla, on tego nie zauwazyl. Doszedl we mnie. Gdy wyszedl a ja sie polozylam poczulam jak wszystko sie "wylewa" ze mnie. Okres mam bardzo nieregularny. Ostatni mialam w listopadzie. Ryzyko ciazy chyba jest duze, ale potrzebuje porady lekarza. Moj chlopak sie stresuje

Odnośnik do komentarza

prawdopodobieństwo zapłodnienia jak najbardziej istnieje. Masz nieregularne cykle więc można wyliczyć dni płodnych. powinnaś kupić sobie tester fazy cyklu, który działa nawet w takim przypadku. Są takie, wielokrotnego użytku, na ślinę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...