Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi a ciąża


Gość l-ena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę z pewnym problemem.
Kilka dni przed miesiączką zaczęły boleć mnie piersi - co było normalne, zawsze tak jest. Jednak piersi bolały mnie też podczas miesiączki, która skończyła się już na początku 4 dnia chociaż zawsze trwała 5 dni. Piersi cały czas mnie bolały i nadal bolą, jest to ból podobny do bólu miesiączkowego, piersi są bardzo wrażliwe na dotyk, bolą najbardziej po zewnętrznej stronie i na spodzie.
Tydzień po zakończeniu miesiączki postanowiłam zrobić test ciążowy - wynik był negatywny. Na początku maja uprawiałam petting z chłopakiem jednak możliwość zajścia w ciążę była znikoma.
Czy jest możliwość że jednak w tej ciąży jestem? Czy po takim czasie test nie wykryłby niczego? Czy jednak nie muszę się martwić że zaszłam w ciążę i ból piersi ma całkiem inne podłoże? Jak wygląda ból piersi kiedy kobieta jest w ciąży?

Prosze o odpowiedź i dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie jestes w ciazy, ale powinnas pojsc do ginekologa i zbadac piersi, bo mni tez bola pirsi przed okresem ale nigdy podczas okresu i tym bardziej po nie wim jak bola piersi w ciazy bo nigdy nie bylam, ale moim zdaniem lepiej zrobic badania, bo moze ten bol jest zwiazany z jakimis zmianami w piersi?

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Myślę, że przyczyną Pani problemów, nie jest ciąża(opieram się tylko na wyniku testu ciążowego). Proszę najlepiej skonsultować, te objawy z Pani ginekologiem. Mogą to być początki jakiejś choroby np. mastopati.
Proszę udać się do ginekologa, niech zbada Pani piersi, będzie Pani wiedzieć, że wszystko jest dobrze.
W jakim jest Pani wieku??

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Mam 21 lat i zdaża mi się coś takiego po raz pierwszy. Nigdy wcześniej nie bolały mnie piersi w trakcie, a tym bardziej po miesiączce.
Czy test ciążowy zrobiony ponad 3 tygodnie po domniemanym zapłodnieniu może już pokazywać prawdę czy jest na to za wcześnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...