Skocz do zawartości
Forum

Kiedy wykonać test ciążowy, aby był wiarygodny?


Gość m.o.t.y.l.e.k

Rekomendowane odpowiedzi

Na kilka pytań mogę odpowiedzieć :- ocwzyiście, że maszyna nie ma duszy, bo jest sztucznym tworem, niezdolnym do przejawiania wyższych uczuć -ludzie rf3żnią się (niestety nie wszyscy) od zwierząt tym, że zwierzęce instynkty nie są jednym motorem ich działań, na pierwszym miejscu jest rozum ( nie bagatelizuję ocwzyiście roli intuicji, nie chce być posądzona o bycie skrajną racjonalistką ) Ważną rolę w życiu czlowieka dogrywa ponadto życie duchowe, ktf3rego zwierzęta raczej (chyba) nie mają - Czy uważam, że jestem zdeterminowana? W jakim sensie? Bo chyba nie masz na myśli determinimu sensum stricte Jeśli tak, to bardziej opowiadałbym się za prowidencjalizmem Myślę, że mamy jednak trochę, w tym naszym nędznym życiu do powiedzenia i trochę jednak od nas zależy -myślę, że idea skomplikowanego alogorytmu jako mechanizmu naszego działania nie wyjaśniałaby zjawisku geniuszu Czy komputer jest w stanie doświadczyć olśnienia swego, rodzaju iluminacji czy komputer posiada intuicję? Czy komputer będzie w stanie wyciągać wnioski niezależne od doświadczenia? Czy naprawdę według Ciebie nie istnieje coś takiego jak wrodzona intuicja czy nazwijmy to po Kantowsku, naocznośc aprioryczna?I wreszcie : jeśli jesteśmy tylko wielce skomplikowanym algorytmem to kto go zaimplementował? I jakim cudem, z tyloma błędami skompilował?

Odnośnik do komentarza
Gość Lusija kwiatkowska

Hej mam sprawę jestem po stosunku jus 17 po zapłodnienie i ribylam test wyset że nie jestem w ciąży i niewiem co myśleć czy to może są sypko zdobyłam test sostalo mi 3 dyni do okresu pomuscie i otpowiecie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Spanikowana765

Witam. Potrzebuje porady. Otóż 22 listopada miałam stosunek przerywany był to 14 dzień cyklu, 11 grudnia dostałam miesiączkę ale mniej obfitą niż zwykle, pełna obaw 18 grudnia rano zrobiłam test, wynik był negatywny w tym samym dniu miałam wizyte u ginekologa nic nie powiedziałam o moich obawach ze jestem w ciąży, zrobił usg dopochwowo i wykazało ze endometrium jest grubosci 3mm. Czy takie cienkie endometrium oznacza ze miesiączka była miesiączka a nie plamieniem? Ciągle myśle ze jestem w ciąży mija juz 29 dzien od stosunku, zrobiłam jeszcze dwa testy i też wyniki były negatywne. Pomożcie czy mam jakies urojenia czy po takim czasie testy sa wiarygodne? Prosze o komentarze.

Odnośnik do komentarza

Cześć mam pytanie, wykonałam test ciążowy 8 dni po stosunku, wynik wyszedł negatywny. Mam bardzo regularnie miesiączki, no ok czasem zdarzają się spóźnienia o 3 dni ale to zwykle jak mam mega stres, przeziębienie albo przemęczenie, a tak to mam praktycznie jak w zegarku. Współżyłam 11 dnia cyklu, czyli teoretycznie już zaczęły mi się dni płodne... Zrobiłam test głównie dlatego że zauważyłam i mój partner również, pełniejsze piersi co mnie zaskoczyło... zwykle mam takie na 5 dni przed miesiączką...Co myślicie, za szybko z tym tematem i wstrzymać się jeszcze z tydzień czy jak? Dodam że czuję lekki ucisk i kłucie takie delikatne w podbrzuszu od kilku dni...

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...