Skocz do zawartości
Forum

Seks analny a ciąża


Gość Klaudia 20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudia 20

Witam
Mam 20 i jestem dziewicą. Ostatnio po raz pierwszy kochałam się ze swoim chłopakiem analnie i bez zabezpieczenia, doszedł we mnie ( tak wiem że to bardzo nie odpowiedzialne).
Przy wyjmowaniu członka nawet kropla spermy nie wydostka się ze środka i nie przedostała w kierunku pochwy. Teraz spóźnia mi się okres już 5 dzień wcześniej nigdy mi się nie spóźnial. Bardzo boję się że mogę być w ciąży. Czy jest to możliwe, że mimo iż jestem dziewica zaszła bym w taki sposób w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie:)

Seks analny, to stosunek do odbytnicy. Dlatego prawdopodobieństwo ciąży jest żadne. Ryzyko ciąży pojawia się dopiero, gdy: 1) Partner pomyli otwory, 2) Stosuje penetrację na zmianę raz pochwy, raz odbytnicy. 3) Podczas stosunku była możliwość zetknięcia się płynu wypływającego z cewki moczowej mężczyzny z pochwą.
W razie jakichkolwiek wątpliwości, proszę wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

DZIEŃ DOBRY:) MAM TAKIE PYTANIE KOCHAŁAM SIĘ Z CHŁOPAKIEM W DRUGIM DNIU OKRESU BYŁ TO SEKS ANALNY, CYKLE MAM 28 DNIOWE. GDY DOCHODZIŁ WYJĄŁ CZŁONKA Z ODBYTU I WYTRYSNĄŁ NA MOJE CIAŁO. I TERAZ CZY MOGŁO DOJŚĆ DO ZAPŁODNIENIA PRZEZ PŁYN EJAKULACYJNYM POPRZEZ SPŁYNIECIE DO POCHWY CZY MAM JAKIEŚ POWODY BY SIĘ MARTWIĆ???PROSZĘ O ODP

Odnośnik do komentarza

Witam. 7 marca współżyłam analnie i tylko w ten sposób. Mam nieregularny okres. Ostatni miałam 14 lutego.Zakładam,że w marcu powinnam dostać też około 14. Póki co,nie dostałam okresu. Nie robiłam jeszcze testu. Czy jest w ogóle szansa,że mogłam zajść w ciążę? Bardzo się tym stresuję.

Odnośnik do komentarza
Gość eeeeeekoj

Uprawiałam seks analny, przy wyjmowaniu penisa sperma wypłynęła, czy możliwe jest by dostała się do pochwy? Miałam 18 dzień, przy 31 dniowym cyklu. Myślę, ze owulacja nastąpiła 17 dnia cyklu, patrząc po śluzie. Jednak w 19 dzień bola mnie jajniki i podbrzusze. Czy jest szansa ze plemniki zostały się do macicy i spowodowały ciaze? Czy komórka jajowa została szybciej wydalona? P

Odnośnik do komentarza
Gość PaRBnwnpqY4M

Myslę że własciwym sposobem uaakrnia niecnego zachowania niejakiego Wotana sa metody z pruskiego systemu szkolnictwa i wychowania - bicie linijka po łapach albo zamykanie w piwnicy. :)Zarzut kłamstwa miał w tym wypadku charakter czysto retoryczny i był odpersonalizowany więc nie ma co przesadzac z tymi szlacheckimi dąsami.

Odnośnik do komentarza
Gość KamilaGrym

W moim odczuciu ryzyko ciąży nie występuje. Jeśli jednak nie możesz spać przez wątpliwości udaj się do lekarza. Chyba, że boisz się zadać tego pytania. Wówczas rozumiem Twoje obawy, bo sama nie jestem w stanie powiedzieć wszystkiego w gabinecie. Możesz jeśli oczywiści chcesz zapytać lekarza anonimowo na https://lekarzpomaga.pl
Nie martw się kochana, wszystko ułoży się dobrze!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...