Skocz do zawartości
Forum

Negatywny wynik testu HCG i brak okresu a ciąża


Gość gość20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeczytalam cały wątek. Niektóre wypowiedzi dają mi trochę nadziei. Staramy się z mężem o dzidziusia juz pół roku. Ostatnią miesiaczke miałam 27.01. Dzisiaj jest 46dc. Cykle mam dosc regularne 28-30. Od dnia spodziewanej miesiaczki zrobilam juz kilka testow mniej wiecej co 2-3 dni. Wszystkie negatywne. Wczoraj zrobilam badanie krwi i tez negatywne. Bylam u lekarza prywatnie. Za bardzo nie przejal sie tak dlugim 2 tygodniowym opoznieniem. Powiedzial zebym nie nastawiala się na ciążę. Skierował mnie na usg. Czy mozliwe ze po tylu dniach, negatywnych testach i betahcg mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość Niska beta

Witam mam pytanie bo przyznam sie ze zaczynam odchodzic od zmyslow.
@spuznia mi sie 9 dzieñ, powinnam dostac w piatek 16/03 i tego dnia zrobilam beta hcg 7,7 lekarz widzial mnie trzy dni po badaniu i oczywiscie nic nie widzial (zbyt wczesnie)
Kazal powtorzyc badanie po tygodniu czyli zeszly piatek 23/03 wynik 67,4
Przeczytalam chyba wszystkie fora jakie moglam i srednio to wyglada niby przyrost ok ale dziewczyny na tym etapie to licza w setkach lub tysiacach:(
A dodam ze cykle mam regularne 28 ,owulacja potwierdzona testem 15/16dzieñ cyklu
Czytalam historie dziewczyn z negatywnymi testami i caly czas mam nadzieje ze jednak i mi sie udalo;)
Czy tak niska beta zostawia jakas nadzieje ze ciaza moze dobrze sie rozwijac? Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja 1233

Witam, staramy się z chłopakiem o dziecko(odkleiłam dwa miesiące temu plaster antykoncepcyjny evra) jestem obecnie trzy dni przed okresem ale nie zanosi się na to, dodam że powiększyły mi się piersi a sutki zmieniają się w ciągu sekund. Na teście wyszła druga blada kreska, ale beta wyszedł 0.100mlu. Czuje teraz trochę obolałe podbrzusze i w niektórych momentach źle się czuje. Czy ciąża przed test beta jest wykluczona?(5 dni przed okresem robiona beta)

Odnośnik do komentarza
Gość Karotka1997

Witam, jestem w 33 dniu cyklu, przy @ mniej wieecej 29/30 dni. Robiłam test płytowy z moczu w poniedziałek tj. 30 dzień cyklu i wyszedł cień cienia drugiej kreski. Poszłam dzisiaj na betę i wynik wyszedł 0.1 czy któraś z was tak miała a była w ciąży? Dodam że okresu dalej nie dostałam, ból podbrzusza jak przy okresie od 3 dni, i klucie lewego jajnika, tkliwosc piersi od zewnętrznej strony.

Odnośnik do komentarza

Witam. Jakiś czas temu odstawilam antykoncepcje. Dostałam normalnie miesiączkę. Kolejna dostałam w dni plodne. Później uprawialismy stosunek z mężem bez zabezpieczenia w dni plodne. Tydzień po stosunku szłam do dentysty więc zrobiłam betę wyszla negatywnie. Teraz spóźnia mi się miesiączka 4 dni boli w od tygodnia brzuch jak na miesiączkę, bola mnie okropnie piersi i sutki, oddaje częściej mocz niż zwykle. Wczoraj robiłam rano test i ta druga kreska jest bardzo słaba. Widać ja ale jest słaba. Na kolejne badanie krwi moge dopiero iść w piątek. Jak myślicie udało się nam?

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigułce pl

Witam,
Jeśli zrobiła Pani bete po dacie spodziewanej miesiączki na pewno będzie prawidłowa. Ciąże można już wykryć 8-9 dni po zapłodnieniu. Przyczyną opóźnienia mogą być choroby, leki, stres, czy dieta. Proponuje się odprężyć i spokojnie czekać na miesiączkę. Jeśli się nie pojawi w ciągu 7 dni (od daty spodziewanej miesiączki) proszę się udać do ginekologa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Nikaaaaa123

Witam bardzo prosze o pomoc. Współżyłam 5 dni przed spodziewana miesiączka wied teoretycznie były to dni niepłodne. Miesiączka nie przyszła. Cykle mam regularne 24,24 dni. Przy 12 dniu spóźnienia miesiączki miałam wizytę u ginekologa. Usłyszałam ze nie może ani potwierdzić ciąży ani jej wykluczyć ze może to być za szybko. Dostałam luteinę która brałam tydzień czasu. Po odstawieniu nadal nie dosyalam miesiączki. Po 20 dniach od stosunku zrobiłam betę która wyszła ujemna. Czy jest jeszcze szansa na ciąże? Czytałam już o różnych przypadkach.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Pisze bo się denerwuje i niewiem co robić. Staramy sie z mężem od 2 lat o dziecko. W 2015r miałam operacje wycięcia cysty na jajniku i prawego jajnika praktycznie nie mam. Ostatni raz kochaliśmy sie 26.12.2018 okres powinna dostać 2.01.2019 a teraz mamy 11.01.2019 a okresu dalej nie ma. Robiłam 4 testy każdy negatywny, dziś zrobiłam hormon hcg i ujemny tez. Dodam ze mam objawy ciąży: Bolące sutki, częste oddawanie moczu, wzmożony apetyt, czasami nudności ale nie wymioty i brak okresu. Czy jest jeszcze szansa ze jestem w ciąży? Tracę nadzieje doradźcie prosze

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja 56

Witam mam 27 lat . Niewiem co mam robić bo spóźnia mi się miesiączka 22 dni i robiłam testy ciążowe i wyszły negatywne . A pare dni temu byłam u ginkologa i powiedział ze jak by nie wyszły mi negatywne testy to po jego badaniu tylko by stwierdził ciąże zrobiłam beta-hcg wynik mi wyszedł <1.20 i niewiem co mam dalej robić bo jeszcze tylko usg nie robiłam . Czy mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigułce pl

~Patrycja 56
Witam mam 27 lat . Niewiem co mam robić bo spóźnia mi się miesiączka 22 dni i robiłam testy ciążowe i wyszły negatywne . A pare dni temu byłam u ginkologa i powiedział ze jak by nie wyszły mi negatywne testy to po jego badaniu tylko by stwierdził ciąże zrobiłam beta-hcg wynik mi wyszedł <1.20 i niewiem co mam dalej robić bo jeszcze tylko usg nie robiłam . Czy mogę być w ciąży ?
<br />
Witam,
To dziwne bo wynik bety wskazuje brak ciąży(poziom beta hCG poniżej 5 mIU/ml oznacza, że kobieta nie spodziewa się dziecka) Może Pani zrobić bete jeszcze raz i zobaczyć czy wzrosła, jeśli nie to to by oznaczało brak ciąży. Można też spróbować u innego ginekologa, zobaczyć co on powie. Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry, prosze o pomoc, 2 dni temu hcg negatywne, w dniu wczorajszym badanie i usg, widoczny pecherzyk 3mm, endo 13.5mm, skierowanie na hcg i w dniu dzisiejszym znow negatywna, progesteron 6.99. Co to moze oznaczac? Czy jest szansa ze beta zacznie sie wytwarzac? Dzisiaj 31 dc, cykle 28dniowe. Dodam ze jest to pierwszy cykl po poronieniu, owulacja potwierdzona w 17dc.

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigułce pl

~megidooo
Dzien dobry, prosze o pomoc, 2 dni temu hcg negatywne, w dniu wczorajszym badanie i usg, widoczny pecherzyk 3mm, endo 13.5mm, skierowanie na hcg i w dniu dzisiejszym znow negatywna, progesteron 6.99. Co to moze oznaczac? Czy jest szansa ze beta zacznie sie wytwarzac? Dzisiaj 31 dc, cykle 28dniowe. Dodam ze jest to pierwszy cykl po poronieniu, owulacja potwierdzona w 17dc.

Cześć!
Czy wiesz jaką masz grupę krwi rh- czy rh+ Czy byłaś zabezpieczona po ostatnim poronieniu pod względem konfliktu serologicznego? Nie podanie immunoglobuliny w takim konflikcie może powodować obumieranie ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigułce pl

Mimi1986
Witam mam pytanie czy jest możliwe zaplodnienie 9 dni przed owulacja?

Witam!
Jeśli nie było owulacji nie mogło nastąpić zapłodnienie. Co prawda plemniki mogą poczekać na dojrzałą komórkę nawet 5 dni, ale muszą mieć odpowiednie warunki.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli...
- nie planowałaś ciąży, a stało się…
- jesteś w ciąży i źle ją znosisz,
- tel: 586 915 915
email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l
chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l

Chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży,
- chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę

… i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić...

Zadzwoń lub napisz do nas.
Telefon - Chat – Email ZAUFANIA

Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Czekamy na kontakt.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiunia31

Hej 1 czerwca w dniu owulacji miałam stosunek i wszystko poszło w środku dwa razy w ciągu 2 dni. Od 4 czerwca mam coraz więcej objawów. Byłam już w 1 ciąży i znam je doskonale. Mija 10 dzień od stosunku płytkowe mam negatywne beta niewiarygona i pani z labolayorum powiedziała że to za wcześnie że mam się zgłosić za dzydzien bądź dwa powtórzyć bo powiedziała że coś może być ale jeszcze trzeba poczekać. Nie zaprzeczyła ze nie ma ciąży. Mam mdłości najpierw miałam brak apetytu teraz nasilony waga stoi w miejscu a mój brzuszek się od dołu powiększył. Jestem osobą szczupła z zawsze plaksim brzuchem i bardzo to u mnie widać. Dodam że od paru dni mam podwyższona temperaturę także toaleta to mój przyjaciel co 30 min wydzielina mleczna gęsta teraz od 2 mam takie plamienie czerwone że śluzem jak przy implantacji zarodka. Czy jestem w ciąży. Dodam że cykle mam nie regularne i od tygodnia nie mam żadnego stresu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia9622

Cześć ostatnią miesiączkę miałam 20 października 2 listopada była wizyta na ktorej było widac 3 pęcherzyki a dwa bardzo malutkie ,owulacja była sie 5 listopada potwiedzona przez lekarza do miesiączki mam 2 dni dziś rano zrobiłam test i odrazu poszłam na bete niestety negatywna ,zastanawia mnie czemu test byl pozytywny a beta nie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...