Skocz do zawartości
Forum

Negatywny wynik testu HCG i brak okresu a ciąża


Gość gość20

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moja historia : 28 listopada mialam stosunek z partnerem ktory skonczyl we mnie,oczywiscie 7 grudnia jak zawsze przyszla miesiaczka bo przez cale swoje lata mialam okres zawsze 6-7 grudnia nigdy w zyciu mi sie nie spoznil ... Kolejnej juz nie dostalam ... Gdy skonczyla mi sie grudniowa mialam przez caly miesiac bole plecow podbrzusza kucia straszne bol piersi i temperatura na okrągło faktycznie pomyslalam ze to moze byc ciaza acz kolwiek stwierdzilam ze skoro dostalam miesiaczki to jest niemozlwie ... Zrobilam sobie bete i wyszla negatywna kolejny okres mial byc 6 stycznia niestety mialam tylko kolejne bole i goraczke i co lepsze jedna piers wieksza od drugiej ! Poszlam do ginekologa jednego i drugiego żaden nie byl w stanie stwierdzic co mi dolega ... Strasznie schudlam zaczelo mi byc ciezko brzuch mi stwardnial na dole piersi bolesne wzielam leki na wywolanie miesiaczki niestety ona dalej nie przyszla dzisiaj jestem bez okresu juz 20 dni ciagle spie jestem zmeczona jest mi slabo i te piersi... Zrobilam dzisiaj bete znowu negatywna nie ma co sie dziwić ciaze juz dawno wykluczylam ale rozne przypadki slyszalam .. Co lepsze bylam juz u zwyklego lekarza bylam u neurologa jestem zdrowa osoba ... Wizyte u ginekologa mam za tydzien bede jeszcze czekac ale to jest męczące bo czlowiek siedzi i mysli i sie doluje..

Odnośnik do komentarza
Gość Pati 1028

Hej ;) mam problem... miesiąc zł ostatnia miałam 28 lutego, z tym ze mam nieregularne cykle ... test wychodzi negatywny a dzisiaj odebrałam wynik z hcg i mam 2,61 ml czy jest szansą na to ze to ciąża ? Już sama nie wiem ...?

Odnośnik do komentarza

Kochani, prosze o rade.
Staramy sie juz 4 lata o dziecko i nic :(
Dzis jest 41dc, a ja nadal nie dostałam miesiaczki(normalny cykl trwa 29 max 31 dni). Dwa testy i nic, wiec poszłam na bete 39dc, beta wyszła <1,2 dzis znow ja powtorzyłam i tak samo <1,2. Myślicie , że jednak są jakies szanse na ciąze?A jesli nie , to dlaczego moze byc brak miesiaczki i bóle w podbrzuszu? Do Ginekologa zapisałam się, ale wizyta mam dopiero w środę...

Odnośnik do komentarza
Gość MłodyVill

cześć dziewczyny !!
Małe pytanie, ja z narzeczoną staramy się o dziecko, ma cykle 28 dni, pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 08.04.2017 dni płodne według kalendarzyka były od (17.04) do (23.04) owulacja przypadła na dzień (22.04). następną miesiączkę powinna dostać (06.05.2017) lecz jej nie dostała, dziś spóźnia się 10-siąty dzień, dodam że kochaliśmy się bez zabezpieczenia w dni płodne jak i owulację, narzeczona ma bóle podbrzusza, zgagę, mdłości, wymioty, jest senna itp. robiliśmy dwa testy płytkowe wynik negatywny, robiliśmy również test B-HCG również negatywny wynik testu 0.285
w dniu następnej miesiączki czyli 06.05.2017 dostała skąpego jasno-różowego plamienia, czy to może być ciąża ? wizytę do ginekologa mamy w tą środę, nie możemy się doczekać, a wcześniej chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś od was, co o tym sądzicie ?
pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Gość OlgaMaj 112345

Część dziewczyny. Dziś mija 52 dzień cyklu. Okresu nadal brak robiłam 5 testów płytowych i dwie bety które wyszły <1.20<br /> Byłam u giną wczoraj nic nie zauważył ale skierowała mnie na badania tarczycy i bety. Tarczycy mam 2. 9420 wedlug lekarza rodzinnego ok ale wedlug gina za wysoka dlatego te skierownie. Zdziwiło mnie to że nie zapisała mi nic na wywołanie miesiączki. Już nie wiem co mam myśleć boję się że coś poważnego mi dolega. Czy któraś z Was tak miała!??

Odnośnik do komentarza
Gość Monika728w8w76w

~ola2424
Oto moja historia : 28 listopada mialam stosunek z partnerem ktory skonczyl we mnie,oczywiscie 7 grudnia jak zawsze przyszla miesiaczka bo przez cale swoje lata mialam okres zawsze 6-7 grudnia nigdy w zyciu mi sie nie spoznil ... Kolejnej juz nie dostalam ... Gdy skonczyla mi sie grudniowa mialam przez caly miesiac bole plecow podbrzusza kucia straszne bol piersi i temperatura na okrągło faktycznie pomyslalam ze to moze byc ciaza acz kolwiek stwierdzilam ze skoro dostalam miesiaczki to jest niemozlwie ... Zrobilam sobie bete i wyszla negatywna kolejny okres mial byc 6 stycznia niestety mialam tylko kolejne bole i goraczke i co lepsze jedna piers wieksza od drugiej ! Poszlam do ginekologa jednego i drugiego żaden nie byl w stanie stwierdzic co mi dolega ... Strasznie schudlam zaczelo mi byc ciezko brzuch mi stwardnial na dole piersi bolesne wzielam leki na wywolanie miesiaczki niestety ona dalej nie przyszla dzisiaj jestem bez okresu juz 20 dni ciagle spie jestem zmeczona jest mi slabo i te piersi... Zrobilam dzisiaj bete znowu negatywna nie ma co sie dziwić ciaze juz dawno wykluczylam ale rozne przypadki slyszalam .. Co lepsze bylam juz u zwyklego lekarza bylam u neurologa jestem zdrowa osoba ... Wizyte u ginekologa mam za tydzien bede jeszcze czekac ale to jest męczące bo czlowiek siedzi i mysli i sie doluje..

I co wyszło ciąża?

Odnośnik do komentarza

~OlgaMaj 112345
Część dziewczyny. Dziś mija 52 dzień cyklu. Okresu nadal brak robiłam 5 testów płytowych i dwie bety które wyszły <1.20<br /> Byłam u giną wczoraj nic nie zauważył ale skierowała mnie na badania tarczycy i bety. Tarczycy mam 2. 9420 wedlug lekarza rodzinnego ok ale wedlug gina za wysoka dlatego te skierownie. Zdziwiło mnie to że nie zapisała mi nic na wywołanie miesiączki. Już nie wiem co mam myśleć boję się że coś poważnego mi dolega. Czy któraś z Was tak miała!??

Beta nie potwierdza ciąży,hormony tarczycy nie takie tragiczne.Potrzebne dalsze badania hormonalne. Na wywołanie miesiączki jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Gość Wiktoria2807

Dzień dobry miesiączka spóźnia mi się dobrych parę dni. Zrobiłam betę 3 dni temu wyszła <0,100 wynik brak ciąży. Czy jest wiarygodny? powinnam powtórzyć badanie? Okresu brak czuje się jakby miała nadejść ale nadal nie dostaje

Odnośnik do komentarza

Witajcie, zacznę od tego ze ostatnia miesiączkę miałam 18.09. Jakieś dwa tygodnie temu zrobiłam test ciążowy, nawet nie z porannego moczu i odrazu wyszły dwie grube kreski. No i ogólnie wszystko ok. Wczoraj byłam u gina i okazało się ze to ok 6. tydzień ale usg nic nie wykazało. Dziś robiłam beta hcg, wyszła poniżej 2. Okresu nadal nie ma, co się stało z ciążą? W czwartek jadę do lekarza na kontrole, ale najprawdopodobniej dostane tabletki na wywołanie okresu. Jestem załamana, bo tak naprawdę sama nie wiem co się zadziało. Miał ktoś tak może?

Odnośnik do komentarza

Czesc.
Kiedy robilaś bete? Jesli kilka dni temu to nie jesteś w ciąży. Jeśli w okolicach 30dc to powtórz. Jesli bylabys w ciazy to teraz beta na 100 % by Ci pokazala ze w niej jestes. Nie bralas zadnych lekarstw? Albo nie mialas ost stresujacych dni?

Odnośnik do komentarza

Gość
Gość
Witam ostatnio miesiączke miałam 17 sierpnia dziś mamy 13 listopad i brak miesiączki wczoraj robiłam test z rana i wyszedł negatywny dodam.ze mam bardzo nieregularny cykl 40-50 dni . Czekam.na wizyte jaka moze być tego przyczyna od.kilku dni boli mnie w podbrzuszu i bardzo zmienny humor . Przez dwa lata brałam tabletki anty ale od kwietnia nie biorę czy to moze być tego przyczyna ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem, 29,11 mialam okres, potem staralismy sie o dziecko. Pare dni temu zaczely sie bole piersi, dwa dni boli mnie brzuch i jajnik. Tak jak na okres, choć ma on byc 26-27.12. Wczoraj miałam usg, jest maly pęcherzyk. Dzis badanie beta wyszlo negatywne. Jest szansa ze jest ciaza??

Odnośnik do komentarza
Gość Niespokojnadusza261

Skoro beta wyszla zerowa to pecherzyk jest pusty i dostaniesz okres. Albo mialas bardzo pozna owulacje i okres dostaniesz za okolo 2 tygodnie. Ja jestem w 6 tygodniu ciazy i powiem Ci szczerze ze tez obserwowalam swoje cialo bardzo dokladnie i nie mialam zadnych objawow ze jestem w ciazy. Dopiero test wyszedl pozytywny i okres nie przyszedl w terminie.

Odnośnik do komentarza
Gość Weronikaaaa25

Witam. Staramy sie z mezem o dziecko juz 4 lata i nic z tego nie wychodzi. Od tygodnia mam bole brzucha i piersi. Mam podwyzszona temperature 36,8 a normalnie mam 36,0-36,2. Dzis zrobilam bete i wynik mam ponizej 2. Nie wiem co mam o tym myslec. Dodam ze mam bardzo nieregularne miesiaczki raz mam raz nie.

Odnośnik do komentarza

Witam mam nie typową sprawę, a mianowicie może ja już wariuje ale jesli sie zna kogoś bardzo dobrze to chyba się pozna po kimś ze jest coś nie tak... Moja koleżanka 17 letnia kochała się z chłopakiem 21.10 po czym dostała obfitą miesiączkę miesiąc wcześniej też z nim uprawiała seks ...chłopak twierdził że jest bez płodny okazało sie ze jednak jest płodny XD w listopadzie okres juz nie był tak mocny ...w grudniu gdy miała dostać miesiączkę nie dostała a w Wigilię wzięło ja na wymiot... Cały czas odpycha ja zapach mięsa . W Styczniu po 40 dniach dostała miesiączkę nwm jaka ona była nie wypytywalam się jej. Brzuch jej urósł przytyła 2kg z tego co mi wiadomo dwa dni temu miną termin wyczekiwanej miesiączki i znow nie ma pierwszy test ciążowy byl pozytywny resztą 4 negatywne HCG 0,1 czy możliwe ze ona jest w ciąży?? Brzuszek ma na 14/15 tydzień? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Mathalena

Wynik prolaktyny 935.3 ↑ uIU/ml . Postanowiłam wykonać test na prolaktyne, B HCG wynik: <0.100 oraz TSH 3.43 . Okres zawsze mam regularny w cyklu 31 dni. Obecnie spóźnia mi się 11 dni. Zaniepokojona wykonalam test plytkowy który był ujemny oraz w/w badania. Nie czuje się najlepiej mam uczucie nadchodzącego wielkiego przeziebienia, lekko podwyzszona temperaturę, piersi mnie nie bolą natomiast od 2 tygodni boli mnie brzuch jak na okres. Zaniepokoiła mnie ta prolaktyna to dość wysoki wynik. Do endokrynologa umówiłam się na środę, do ginekologa muszę niestety poczekać znacznie dłużej. Dodam że mam zdiagnozowana niedoczynność tarczycy. Proszę o informację odnośnie tak wysokiego stężenia prolaktyny we krwi.

Odnośnik do komentarza
Gość OlgaBor90

Witam, ja mam sytuację że miesiączka spoznia mi się tydzień czasu. Staramy się o dziecko 9mies, tydzień po stosunku miałam silny ból z prawej strony podbrzusza i trwał on ok doby zmniejszając swoją intensywność. Testy na mocz negatywne i z krwii także negatywny. Może być jednak wczesna ciąża i po prostu jeszxze za wcześnie na wykrycie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...